سریع ترین راه های خرید ساک لوازم کودک

اطلاعاتی درباره ی کیف لوازم نوزاد و وسایلی که داخل کیف نوزاد قرار میگیرد

پادکست مهم درباره ی گرفتن انواع کیف وسایل کودک

یک زن و شوهر جوان کالیفرنیایی متحیر شدند که یک کیف پوشک گمشده پر از پول و اسناد مهم را پیدا کنند - اما به جای اینکه پول را برای خودشان ذخیره کنند یا فقط این کیف را به مقامات شهری بدهند ، ساک وسایل نوزاد  آنها اصرار داشتند که بلافاصله صاحب اهریمنی را ردیابی کنند.

این کیف متعلق به یک مرد ویتنامی بود که عصر شب را به دنبال چراغ های کریسمس به همراه همسر و دخترش در لانگ بیچ ، کالیفرنیا ، سپری کرد. او در ابتدا کیسه را در پیاده رو تنظیم کرد تا بتوانند جلوی نمایش تعطیلات با هم عکس بگیرند - اما بعد از گرفتن عکس ، وی فراموش کرد که دوباره آن را انتخاب کند.

بعداً در همان عصر ، گابریل روییز 24 ساله و دوست دخترش گابریلا جاورگی به محض چرخیدن ، عکس گرفتن را مقابل همان صفحه نمایش به پایان رساندند و کیف را در پیاده رو دیدند.

آنها مدتی را صرف تماشای كیسه كردند به این امید كه كسی بیاید آن را ادعا كند ، اما وقتی كسی حاضر نشد ، آنها برای یافتن هویت صاحب این محتوا ، از طریق محتویات خود رفتند.

LOOK: وقتی غریبه کیف پول گمشده خود را در هواپیما پیدا می کند ، او آن را به صاحب خانه حتی با پول نقد بیشتر برمی گرداند

در داخل کیف ، گذرنامه های خانواده را پیدا کردند ، اما این نام ها به زبان ویتنامی نوشته شده است. سپس این زن و شوهر فقط یکی از کیف پولها را باز کردند تا 5000 دلار پول نقد پیدا کنند.

توسط thefashionmagpie


 وسایل کودک ، فرزندان ، مادری ، فرزندپروری
من اصرار داشتم كه آهنگ من Goyard St. Louis (كوچكتر - اندازه P.M.) به عنوان كيسه پوشك براي دو كودك ادامه خواهد داد و خنده دار است. من مرتباً چیزهایی را می گذارم که دقیقاً در بالای آن (بیش از حد)  ساک لوازم پرشده باشد. یک wubbanub تقریباً همیشه آویزان است. گرفتن کیف پول و کلیدهای من داخل و خارج سخت است زیرا همه چیز مانند ساردین بسته بندی شده است. من می خواهم خیلی بد سفر کنم و به دور شهر سفر کنم ، اما وقتی کودک هنوز آموزش توالت می گیرد بسیار دشوار است (و به همین دلیل لباس و دستمال پشتیبان ضروری است) - و ما نیز در هر کجا که می رویم این مسئله را با ما رقم زده ایم. ) و دیگری آنقدر جوان است که من در واقع به چیزهایی مانند یک پارچه آروغ ، یک بطری یدکی یا دو ، فرمول ، پوشک نیاز دارم. این واقعیت را اضافه کنید که مینی به طور فزاینده ای جسورانه شده است و من به طور منظم به چیزهایی مانند نئوپورین و بانداژ نیاز داشتم - به علاوه میان وعده هایی برای تسکین و آرام و دلهره زدن در مواقع ضروری. و همیشه ، در این ماه های تابستان ، یک لباس شنا (که هم اکنون این لباس ها را تکرار می کند) را برای یک سفر آخرین لحظه به پد چلپ چلوپ بخرید. بلارو

من زمان زیادی را صرف تحقیق در مورد گزینه جایگزین احتمالی کردم. من می دانستم که گویارد بزرگ را نمی خواهم ، زیرا من در حال حاضر احساس گناه می کنم و می بینم چه اندازه آسیب کمتری به من وارد شده است. گناه کردن آن در کف زمین بازی شنی ، یا نیمکت کثیف مترو ، گناهان مرزی است ، اما من مرتباً این کار را می کنم - و دسته های آن به طور جدی سایش و پریشانی را نشان می دهند. من نمی دانم که Goyard به معنای قرار دادن نوعی ساک وسایل چیکو  سایش شدید و پارگی است که من آن را به عنوان کیسه پوشک قرار می دهم.

بنابراین ، من چیزی کمی گرانبها را می خواستم.

در روزهایی که قدم زدن را به عنوان یک پایگاه خانگی خواهم داشت ، من عاشق نوحه خوانی من با نام پاملا مونسون بوده ام. بسیار جادار و DEEP است ، تقریباً با همه مواردی که در کمد لباس تابستانی من وجود دارد ، پوشانده شده است و با مواد تمیز کننده ای که تمیز و ضد آب باشد ، روکش شده است. (من از قیمت زیر 150 دلار نیز قدردانی می کنم.) دوست دارم آن را درست در پشت کلاهبرداری قلاب کنم و همه چیز را برای دسترسی آسان نگه می دارد. (من هنوز موارد کوچک و میکرو را در کیسه های مرطوب / خشک تک رنگ جدا نگه می دارم ، و دسترسی به آنچه برای دسترسی به آن نیاز دارم را آسان می کند.) اما. در صورتی که قدم زدن خود را در هر مکانی پارک کنید ، راحت نیست زیرا دستگیره ها خیلی کوتاه هستند تا روی بازوی شما جا داشته باشد و مجبور خواهید بود که آن را روی مچ دست خود حمل کنید - به من اعتماد کنید ، به آنچه که  ساک وسایل کالرلند می خواهید در هنگام حمل شیرخوار نیستید ، اعتماد کنید. و حلقه زدن یک کودک نو پا.

من هم قبلاً M.Z را صاحب و دوست دارم. کوله پشتی والاس مترو به رنگ مشکی ، اما مواقعی وجود دارد که کوله پشتی غیر بهینه است ، زیرا اغلب اوقات میکرو را در محبوب عزیزم Baby Bjorn Mini حمل می کنم ، و پوشیدن او در جلو با کوله پشتی در پشت خیلی زیاد خواهد بود. من ترجیح می دهم یک نت مشکلی داشته باشم که بتوانم بر روی قلاب پرسه زن آویزان شوم یا به سبد کالسکه بپیوندم.

+ نوشته شده در  چهارشنبه 13 آذر 1398ساعت 23:55  توسط جعفری 

مرجوع کردن از فروشگاه های کیف لوازم نوزاد

یک کیسه پوشک (یا کیسه دلپذیری) یک کیسه ذخیره سازی با جیب های زیادی است که به اندازه کافی جادار است تا بتواند ضمن داشتن یک مسافرت خانوادگی ، پوشک و تمام وسایل مربوط به کودک را حمل کند. این طعنه‌آمیز در اداره زندگی روزمره مادر پس از تولد کودک بیش از یک وسایل لوکس اختیاری مورد نیاز است. این تقریباً اهمیت کیف پول مادران را قبل و بعد از بارداری آنها جایگزین می کند. بدون داشتن ملزومات مورد نیاز در کیف ، مادران جرات نمی کنند از خانه خود بیرون بروند. اگر بچه ها به طور ناگهانی در یک مرکز خرید پرتاب می کنند ، از خجالت بزرگ فکر کنید ، اما شما چیزی (پوشک) برای تغییر در مقابل عموم ندارید؟ از این رو ، یک مادر باید از نظر جسمی برای هر کاری آماده شود ، به عنوان مثال تغییر ناگهانی پوشک و تغذیه به موقع کودک.

به طور کلی ، یک کیسه پوشک با چند جیب در اندازه های مختلف متناسب با نیازهای فضای داخلی شما تهیه می شود. این جیب های داخلی یا خارجی همراه با محفظه یک سازمان عالی برای مرتب سازی یا بازیابی فوری وسایل مورد نیاز کودک هستند. معمولاً با تسمه های قابل تنظیم قابل تنظیم همانطور که معمولاً در همه جا مشاهده می کنید ، وزن توزیع می شود و دست ها را بالا می برد. برخی از طرح های مدرن نیز با دستگیره های سفت و سخت و حتی چرخ های پنهان ساخته می شوند. این امر به والدین امکان می دهد کودک را محکم تر حمل کنند و کارهای بیشتری را همزمان انجام دهند ، به عنوان مثال. پرداخت صندوقدار یا پاسخ دادن به تماس تلفنی. همچنین می تواند باعث کاهش درد کمر نیز شود. برخی از مطالعات همچنین نشان داد که کیسه پوشک با رنگ روشن تر نسبت به از بین رفتن سخت تر است و می تواند به نوعی بهبود یابد یا تا حدی

"بلوز کودک" را کاهش دهید. رنگهای پر جنب و جوش می توانند با نگاه کردن به کیف ، روز را درخشان کرده و کودک و همه را لبخند بزنند. کودک مبارک منجر به گشت و گذار شاد می شود ...

کیف پوشک را باید با طرح هایی انتخاب کنید که دقیقاً منعکس کننده کارهای روزمره والدین باشد ، در بالای سایر عوامل مانند طعم شیک و بودجه خرید. اندازه ها ، رنگ ها ، سبک ها ، ویژگی ها و متریال های متنوعی وجود دارد که برای متناسب سازی مصرف کنندگان از تمام سطوح و دسته بندی های مختلف ایجاد شده است.

1) کیف دستی پوشک پرسه زن
این کیف مجهز به حلقه های اضافی است که می توانید هوشمندانه آن را روی دسته کالسکه کودک بچسبانید یا به سایر سیستم های مسافرتی وصل کنید. این کار نه تنها دست شما را آزاد می کند ، بلکه تمام بدن شما را نیز آزاد می کند تا بتوانید آزادی مطلق در لذت بردن از سفر خود داشته باشید. با در دسترس بودن بند قابل تنظیم ، می توانید همانطور که دوست دارید تبدیل به کوله پشتی شود. این کیف معمولاً با مواد ضد آب ساخته شده است تا قدم زدن بدون دردسر برای والدین در خانه داشته باشد.

2) کیسه پوشک مسنجر
وزن کمربند پوشک دیگر دیگر روی شانه شما متمرکز شده است و فقط با بند تنگ و طوسی طراحی شده است که بتوانید در سینه خود یا بالای شانه خود بپوشید. شاید لوازم جانبی بیشتری را در کیف بارگیری کنید. با سبک کمر به شانه ، می توانید کیف را به صورت حرفه ای آویزان کنید یا از قسمت متناوب آن عبور کنید تا قسمت مقابل بدن. با داشتن چنین روش حمل ، سریعاً به جیب ها و محفظه دسترسی خواهید داشت تا از کالای مورد نیاز کودک خود استفاده کنید.

3) کیف پوشک کوله پشتی
تقریباً شبیه به هر کوله پشتی معمولی است که مورد استفاده مسافران کوله پشتی یا دانش آموزان مدرسه است. به معنای واقعی کلمه ، دارای 2 تسمه قابل تنظیم است که می توانید از طریق شانه خود را در پشت خود حمل کنید. این امر استرس تحمل شده روی شانه شما را تا حد زیادی کاهش می دهد ، که به نوبه خود به طور یکنواخت در پشت شما توزیع می شود. دستان شما برای هرگونه فعالیت دیگر کاملاً رایگان است ، به شرطی که کودک شما را حمل کند. این ایده آل برای والدین است که همیشه در حال حرکت است.

4) کیف پوشک پوشک
این به نظر می رسد مانند کیسه خرید روزانه خود را که قبلا در آن چمدان بودید. این کیف به طور معمول بزرگتر از یک کیسه پوشک سنتی است ، با یک جفت دستگیره حمل در طول های مختلف ، به گونه ای که شما می توانید یا در دست خود حمل کرده و یا بالای شانه خود قرار دهید. فضای ساده شده داخلی با جیب و محفظه کمتر ، می توانید آزادانه از آن برای یک سفر سریع استفاده کنید. هنگامی که کودک شما از این مسئله بزرگتر شد ، همچنان می تواند به عنوان کیف شخصی شما نگهداری شود.

کیسه پوشک طراح
این به طور معمول به طراحی شیک شهر از یک طراح برجسته اشاره دارد. از یک مجموعه امضا گرفته تا نسخه محدود در الهام از پرچمداران خود ، مطمئن باشید که از طرز کار جالب ، ضمانت نامه منحصر به فرد و "اثر مشهور" همانطور که به همراه خواهد داشت. برخی محصولات چشم نواز توسط مواد برتر با کیفیت عالی و کاربردهای عالی مانند جیب بطری های عایق ساخته شده است که به مشتریان محترم اختصاص داده شده است.

6) کیف پوشک اکو
از آنجا که روند حمایت از محصول سبز در سطح جهانی رواج پیدا می کند ، کیف های پوشک بیشتری وجود دارند که با مواد سازگار با محیط زیست مانند چرم مصنوعی یا حتی یک ماده بازیافتی مانند تایر نوآوری شده اند که هرگز به آنها فکر نمی کنید. در حالی که وسایل مورد نیاز کودک خود را برای یک مسافرت ساده حمل می کنید ، شما با وقارانه نسل دوم خود را در مراقبت زیادی از زمین ما تحمیل می کنید.

7) کیف پوشک بابا
با انتخاب دقیق طراحی و رنگ ، پدر و مادرها پذیرای کیسه پوشک هستند و بیشتر دوست دارند که کیسه پوشک را حمل کنند. این امر به خانواده های دارای درآمد دوگانه منتهی می شود و از این طریق مسئولیت های والدین به طور یکنواخت تر به اشتراک گذاشته می شود. جدا از نگه داشتن تمام نیازهای کودک ، این کیف با جیب های مختلف و محفظه ها همیشه می تواند به عنوان حامل شخصی باحال پدر برای وسایل وی مانند کلید ، تلفن همراه و کیف پول باشد. با یک طراحی ناهموار و الگوی دلپذیر مرد ، پدر اکنون می تواند حتی با یک کودک اسپرت تر و مرسوم تر باشد.

والدین مرتبه اول مستعد خرید کیسه های پوشک کوچک و غیر عملی هستند و متعاقباً کوله پشتی های بزرگ یا کیف های دوقلوی را به عنوان جایگزین خریداری می کنند. در حقیقت ، هر زمان ممکن باشد ، به همه خانواده ها توصیه می شود که دو کیسه پوشک مختلف داشته باشند. برای سفرهای کوتاه ، یک کودک کوچکتر با چند پوشک ، مقداری دستمال مرطوب و تغییر لباس خوب کار می کند. برای یک روز تمام شب یا یک شبه ، شما باید وسایل بیشتری مانند تعویض کامل لباس ، پوشک و دستمال مرطوب بیشتر ، وسایل کمک های اولیه ، دستگاه های پستانک ، کودک و لوازم جانبی دیگر را در روز خود داشته باشید. در نظر داشته باشید که عملکردهای کیف همیشه برای حمل وسایل شما به طور همزمان قابل دو برابر است.

انتخابی عاقلانه از کیف پوشک نه تنها احساس خود را در آغوش خواهد گرفت ، بلکه به درستی شیوه زندگی شیک ، سلیقه مرسوم ، مد روز و شخصیت منحصر به فرد خود را حتی پس از قدم گذاشتن به نقاط عطف مهم دیگر ، والدین عالی بودن نیز به نمایش می گذارد.

 

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه 13 آذر 1398ساعت 23:52  توسط جعفری 

قسمت های مختلف خرید ساک لوازم نوزاد در سال 98

یک کیف پوشک قابل اعتماد و قابل اعتماد که هم کاربردی و هم شیک است برای هر پدر و مادر جدید ضروری است. و در حالی که اغلب افراد مانند حمل یک کیف عمل می کنند ، تجربهای ساک لوازم نوزاد کاملاً جدید برای پدران جدید است ، اما اکثر مردان قبل از آنکه در مدرسه ، محل کار یا سالن بدنسازی مرتب شوند ، کوله پشتی یا کیسه مسنجر حمل کرده اند. بزرگترین تفاوت بین این کیف ها و یک کیف پوشک این است که شخصی که بعد از رسیدن کودک به شما می رسد ، به برخی ویژگی های اضافی نیاز دارد تا بتوانید تغییر پوشک و وعده های غذایی را به موقع تغییر دهید.

چه چیزی را در کیف دستی پوشک مردانه جستجو کنید
نه تنها هر کوله پشتی یا دلفیل می تواند یک کیف پوشک را برای پدر جایگزین کند. کیف کامل باید دارای موارد زیر باشد:

ذخیره سازی - شما باید بتوانید چیزهای زیادی را بیش از پوشک و دستمال مرطوب بسته بندی کنید (فکر می کنید یک مجموعه یدکی از لباس کودک ، مواد خوراکی ، اسباب بازی و غیره). برای چیزهای خود (کلیدها ، تلفن ، کیف پول) ، ترجیحا در جیب جلوی قابل دسترسی ، کمی باقی مانده از اتاق نیز می خواهید.
جیب - برای نگه داشتن همه چیز مورد نیاز خود ، کیف پوشک شما باید به جیب های زیادی مجهز باشد ، فروشگاه کوله پشتی  لوازم نوزاد ایده آل با زیپ ها و لایه های ضد آب ، و همچنین مناطق عایق بندی شده برای نگهداری بطری های کودک.
مواد قابل شستشو - از آنجا که مطمئناً می توانید چیزهای کثیفی را پیش بینی کنید ، جستجوی کیف پوشک ساخته شده از پارچه ای که تمیز کردن آن آسان است ، مفید است.
سبک یکی دیگر از فاکتورهایی است که باید در نظر بگیرید ، از آنجا که این کیف قرار است هر روز جزء گروه شما باشد. مهم است که سبکی را انتخاب کنید که هم برای شما مناسب باشد اما هنوز هم کاربردی باشد و هم همه موارد ضروری را که در بالا به آنها اشاره کردیم.

محبوب ترین سبک های برای پدران:

کوله پشتی - بدون شک شما در حال حاضر با کوله پشتی ها آشنا هستید ، اما مراقب گزینه های قابل تبدیل باشید که می توانند کراس اوور نیز باشند.
کیسه های آخر هفته - این سبک از کیف ها بیشتر شبیه کیف هایی است که برای مسافرت کوتاه یا استراحت آخر هفته برگشته اید و فضای کافی برای تجهیزات بیش از یک روز دارید.
سبک مسنجر - این کیف ها طوری طراحی شده اند که کمی شبیه به یک کیف دستی گاه به گاه هستند و معمولاً برای داشتن حمل و نقل آسان ، بند بند متقاطع دارند.

چرا ما آن را دوست داریم
کوله پشتی بی جنس و جنب و جوش که ممکن است باشد ، فضای کافی برای همه نیازهای پوشک و سایر موارد شما فراهم می کند. درست به تعهد شرکت Honest ، این مواد از 100 درصد مواد وگان ساخته شده است و هیچ نوع فوم سمی یا پی وی سی ندارد. این همه جیب های اساسی ، از جمله پوشش بدون PVC که در برابر لکه های کثیف و جیب های عایق بندی شده برای تنقلات بطری محافظت می شود ، بارگیری شده است. همچنین مجهز به پد تعویض فوم می باشد که دارای جیب های زیپ دار برای دستمال مرطوب و سایر وسایل پوشک است.

بهترین کیسه پوشک آخر هفته مردان
JuJuBe کلون
کلون عنجوب
در آمازون با 150 دلار شروع می شود
اکنون اضافه کنید به Registry Amazon اضافه کنید
چرا ما آن را دوست داریم
این کیسه پوشک مخصوص هفته ، به نظر می رسد چیزی است که پدر یا مادر می توانند برای تعطیلات آخر هفته از سالن بدنسازی یا سفر برای دیدار با مادربزرگ و پدربزرگ استفاده کنند ، اما این ویژگی شامل همه چیزهایی است که شما برای مراقبت از کودک کوچک خود در حال انجام هستید. با تعداد انگشت شماری از جیب های محفظه اصلی ، از جمله دو عایق مخصوص بطری های کودک ، می توانید همه چیز را به راحتی سامان دهید. کیف لوازم نوزاد  این همچنین شامل یک لایه در حال تغییر فوم حافظه است که از مواد مقاوم در برابر باکتری ها و لکه ها ساخته شده است. تسمه های کیف به راحتی قابل تنظیم و جداشونده هستند ، بنابراین می توانید نگهدارنده را به یک کیف دستی به سبک رسول در یک خرج تغییر دهید.

بهترین کیف پوشک مردانه همه
Petunia ترشی پایین کار + کوله پشتی بازی
Petunia ترشی پایین کار + کوله پشتی بازی
در آمازون با 179 دلار شروع می شود
اکنون اضافه کنید به Registry Amazon اضافه کنید
چرا ما آن را دوست داریم
این کیف مدرن همه چیز شما را برای مقابله با تغییرات پوشک به آسانی در خانه قرار می دهد. مواد داخلی و خارجی هر دو ضد آب هستند و همین امر باعث می شود آن را برای هر مکانی ایده آل کنید ، خواه زمین بازی یا ساحل. حاوی دو جیب در قسمت بیرونی و هفت قسمت داخلی است که یکی از آنها برای بطری های کودک عایق بندی شده است ، همچنین یک ایستگاه تعویض پوشک زیرپوش داخلی و یک کیف دستمال مرطوب وجود دارد. تسمه های کوله پشتی برای راحتی فوق العاده خالی هستند (سلام ، این چیزها سنگین می شوند!) ، و قسمت پشتی با آستین ساک لوازم نوزاد چرخ دستی یکپارچه کوسن شده است. همچنین برای کلیدهای خود یک آستین لپ تاپ داخلی و قلاب دارد ، بنابراین می توانید همه موارد مورد نیاز خود را در یک مکان داشته باشید.

من کیف بسته ای را در بسته بندی Start Well Stay Well خود ندارم
ما قطعاً می دانیم که چقدر می تواند این ناامید کننده باشد. از فوریه 2017 ، کیسه های پوشک دیگر بخشی از بسته بندی بستر کودک Nestlé نیستند ، با این حال ، ما قول می دهیم که آنرا جایگزین چیزهای حتی بهتر کنیم!

به عنوان عضو برنامه ما ، کوپن ها و نمونه های مختلفی از Nestle و همکاران ما دریافت خواهید کرد. این پس انداز را هم از طریق عضویت در روز تولد نوزاد و هم در تولد Ready for Baby Pack و همچنین ساک لوازم کالرلند از طریق پست الکترونیکی یا نامه الکترونیکی پیدا خواهید کرد.

با از بین بردن کیسه پوشک ما اکنون می توانیم پس انداز بیشتری را برای اعضای خود - چه از طرف ما و چه از شرکای خود - برای شما فراهم کنیم تا محصولات بیشتری را امتحان کنید! ما تضمین می کنیم که مقداری که اکنون با کوپن دریافت می کنید ، ارزش کیف پوشک را جبران می کند.

کیف های پوشک عمده فروشی از چین: راهنمای کامل 2019
ما در دو سال گذشته بسیاری از مشتریان جدید را برای وارد کردن کیف های پوشک از چین دریافت کرده ایم. بسیاری از آنها نمی دانند چگونه کیف پوشک را از چین وارد کنند. آنها هنگام خرید کیف پوشک با مشکلات زیادی روبرو می شوند. این مقاله به مشتریانی که مایل به فروش عمده پوشک پوشک در چین هستند ، کمک می کند. همچنین به افرادی که مایل به شروع کار کیف پوشک هستند کمک می کند.

ما نکاتی را که واردکنندگان بیشتر از همه نگران آن هستند لیست می کنیم:

انواع کیسه پوشک شما می توانید از چین وارد کنید. کیف لوازم دوقلو
قیمت عمده فروشی کیسه های پوشک در چین چقدر است؟
هزینه حمل و نقل برای واردات کیسه های پوشک از چین است.
چگونه کیف های پوشک را سفارشی کنیم؟
مسائل کیفی که باید درباره کیفهای پوشک بدانید.
چگونه تولید کنندگان / تولید کنندگان کیسه پوشک را در چین پیدا کنیم؟
تولید کنندگان کیسه پوشک در چین واقع شده اند؟
لطفاً توجه داشته باشید که ما اطلاعات مربوط به طراحی مشتری یا محصول را فاش نمی کنیم. تمام عکس های محصول از گوگل و آمازون است.

 

انواع مختلف کیسه های پوشک شما می توانید از چین وارد کنید

یک مرد خردمند یک بار به من گفت ، دو چیز در زندگی وجود دارد که اجتناب ناپذیر است. مرگ و تغییر. "با بالغ شدن ، این جمله با صدای بلند بلند می شود و از هر جنبه ای از زندگی من بلند است. ما شاهد تغییر در دیدگاه ها و دیدگاه های رهبران سیاسی ، اقتصاد ، روندها و همه چیز هستیم. اوضاع به طور مداوم در زندگی ساک وسایل کالرلند ما در حال تغییر است و وظیفه ما این است که افراد برای آنچه ارزشش را دارد تغییر دهند و با دنیای برای همیشه در حال تغییر حرکت کنند.

طی چند دهه گذشته ، نقشهایی که زنان در جامعه ما بازی می کنند تغییر کرده است. یک فعال فمینیستی ثابت کرد که زنان به همان اندازه مردان توانا هستند. این امر قابل قبول شد و تقریباً مورد تشویق زنان قرار گرفت تا در خارج از خانه های خود شغل خود را بگیرند ، در دانشگاه شرکت کنند و زندگی خود را با جاه طلبی بالاتر ، شعور بیشتر و انگیزه بیشتر انجام دهند.

نحوه اداره خانه ها نیز با گذشت زمان تغییر کرده است. با دریافت تعداد بیشتری از زنان مدرک دانشگاهی و کار در خارج از خانه ، خانواده ها مجبور به تغییر نحوه عملکرد زندگی در خانه خود شدند. مسئولیتهای خانه به طور مساوی بین زن و مرد و زن تقسیم می شد.

سپس و اکنون ، مردان به عنوان سرپرست خانوار مورد بررسی قرار گرفتند ، اما زنان دلیل اصلی این امر بودند که چرا خانه یکنواخت اداره می شود. با این گفته محصولاتی که زنان استفاده می کردند و باید با گذشت زمان تغییر کنند. یک خانواده شلوغ به معنای این است که مادران نیاز به ساماندهی بیشتری دارند. محصولات جدید و مرسوم ، مد روز برای کمک به مادران در این جهان در حال تغییر تولید می شود.

محصولاتی برای کمک به والدین ایجاد شده است تا والدین بتوانند سازمان یافته تر شوند. کیسه های پوشک در بالای این لیست قرار داشتند. از آنجا که تعداد بیشتری از مادران در خارج از خانه وقت خود را سپری می کردند ، داشتن کیفی که آسان ، قابل دسترسی و سازماندهی شده باشد ، ضرورت داشتن یک معامله یکنواخت بین خانه و محل کار مادر بود. در ابتدا ، کیسه های پوشک صرفاً به عنوان یک وسیله حمل و نقل استفاده می شدند ، با این حال ، هرچه زمان تغییر کیف های پوشک مادر به عنوان سازمان دهنده زندگی فرزندانشان استفاده می شد. کیسه های پوشک نه تنها پوشک و دستمال مرطوب را نگه می دارند ، بلکه چندین ضرورت دیگر را نیز در خود جای می دهند که کودک در طول ساک لوازم چیکو  روز هنگام کار مادر خود به آن نیاز دارد.

امروز کیف جدید پوشک مد روز به صحنه آمده است که جیب های جدید سازمانی و لوازم جانبی دیگری را در رنگ ها و سبک های متنوع ارائه می دهد تا همه اعضای خانواده از آن لذت ببرند و این امر باعث می شود تا بتوانید کیسه پوشک را بسیار راحت کنید. کوله پشتی و باند مدرسه دارای محفظه های مخفی پنهانی با لوازم جانبی جدید است که به کودکان اجازه می دهد به سبک و سیاق در مدرسه شرکت کنند اما سازماندهی را تشویق می کنند. به دلیل اینکه زمان در حال تغییر است ، کودکان ترجیح می دهند از فن آوری های جدید استفاده کنند و از مهارت بالایی برخوردار باشند.

از آنجا که کیف های کودک در چندین کشور به قدری مشهور شده اند ، طیف گسترده ای از این کیف ها وجود دارد که هم اکنون در بازار موجود است. از فراوانی طرح ها ، رنگ ها ، اندازه ها و شکل های موجود شگفت زده خواهید شد. گذشته از آن ، کیف های کودک نیز در مواد ساخته شده از یکدیگر تفاوت دارند. حتی سبک های مختلفی از این کیف ها وجود دارد که می تواند متناسب با سبک ها و ترجیحات مادران باشد. اگر شما یک مادر شیک هستید و عاشق کیف های مارک هستید ، اکنون کیف های کودک طراح دقیقاً برای شما موجود است.


 
آگهی ها
هنگامی که به قسمت اطراف کیف می پردازید و در مرکز خرید قدم می زنید ، انواع مختلفی از کیف های کودک را پیدا خواهید کرد که مطمئناً می توانند شما را دچار اضطراب کنند. برای اینکه ایده ای در مورد  ساک لوازم هر یک از این نوع کیف های کودک بگذارید ، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به هر یک از آنها بیندازیم. در زیر برخی از انواع مختلف کیف های کودک و برخی از اطلاعات اصلی در مورد هر یک از آنها ذکر شده است.

انواع کیف های کودک
کیف دستی کیف دستی
این نوع کیف های کودک در بین مادران بسیار محبوب است. اگرچه آنها بیش از پانزده سال در بازار به سر می برند ، اما هنوز معروف ترین کیف های پوشک تا به امروز هستند. چندین شخصیت مشهور و نماد معروف وجود دارد که هم اکنون از کیف های پوشک کیف دستی استفاده می کنند. این نوع کیف باعث می شود مادر  ساک وسایل ایرانی همزمان احساس جوانی و راحتی کند ، به همین دلیل بسیاری از افراد آن را انتخاب می کنند.

کیسه پوشک طراح طراح
این نوع دیگری کیسه پوشک است که می تواند شما را مورد توجه قرار دهد. یکی از بهترین ویژگی های آن این است که بسیار جادار است و فضای زیادی دارد که به مادران امکان می دهد نه تنها وسایل کودک بلکه وسایل شخصی آنها را نیز در آن قرار دهند. این نوع کیف بسیار درجه یک است زیرا دارای یک ضلع عمودی و یک کف پائین بر روی آن است. یکی دیگر از ویژگی های باورنکردنی این محصول این است که دارای محفظه های بی شماری است که برای همه چیزهای مورد نیاز کودک که لازم است با خود بیاورید مناسب است. بهترین راه برای استفاده از این کیف آویزان کردن آنها بر روی دسته یا قرار دادن آن در زیر کیف دستی است.

کیف طراح مسنجر
اگر شما نوع مادرانی هستید که عاشق آزادی هستید ، پس این نوع کیف های کودک بدون درز است. این کیف برای پیاده روی ها و مناطقی که تپه ای دارد عالی است. بهترین راه برای استفاده از این پشت ، قرار دادن آن در پشت است یا می توان آن را بر روی شانه خود آویزان کرد. آنچه این نوع کیف را جالب می کند این است ساک لوازم خارجی  که دارای بندهایی است که قابل تنظیم و جداشدنی است به همین دلیل مادران همچنان می توانند ضمن حمل آن و کودک آزادانه حرکت کنند. این نوع کیف نیز برای پدران بسیار توصیه می شود زیرا استفاده از آنها بسیار راحت است.

کیف پوشک طراح دیافراگم
این یکی از گزینه های برتر برای مادران است. دلیل اصلی این امر ، سبک بودن و کاربرد آن آسان است. همچنین از لحاظ فرم ، نازک ، جمع و جور است و بندهایی برای استفاده آسان دارد. اگرچه ممکن است برای دیدن آنها جذاب باشد ، اما برای مادرانی که باید وسایل کودک زیادی را درون کیسه قرار دهند ، فایده ای ندارد زیرا فضای کمتری در داخل آن دارد. گذشته از آن ، نسبت به انواع دیگر نیز محکم تر است. اگر می خواهید به یک مهمانی بروید یا فقط باید مقدار کمی از وقت را در خارج بگذرانید ، این کیف است که باید از آن استفاده کنید.

در نتیجه ، تغییر اجتناب ناپذیر است. نحوه مقابله با تغییر کاملاً به خود شما ، خودتان و هیچ کس دیگری بستگی ندارد. از تغییر در کیسه های پوشک گرفته تا تغییر در درون خود ، همیشه باید این واقعیت را بپذیریم که تغییر اتفاق خواهد افتاد. وظیفه ما این است که آن را بپذیریم و به جلو برویم. خوب است بدانید که این روزها کیسه های پوشک متعددی در بازار موجود است که می تواند متناسب با سبک ، نیازها و ترجیحات هر مادر باشد. اگر یکی ندارید ، اکنون زمان مناسب برای گرفتن یکی برای خودتان است!

شرح
The Lovely Large یک پوشک چرمی شیک است که از مخفی کردن گاو پرنعمت و پرنعمت ساخته شده است. طراحی بی انتها است و در هنگام استفاده از کیف پوشک ، چرم از شخصیت بیشتری قیمت ساک لوازم  برخوردار خواهد شد. پدران / پدران نیز می توانند این کیسه پوشک چرمی را به خوبی نشان دهند.

 

کیف پوشک در قسمت پشتی یک کیسه زیپ دستی دارد. کیف دارای دستگیره های چرمی محکم است. این مواد با سخت افزار رایگان نیکل محکم به کیسه وصل می شوند. کیف دارای بند شانه قابل تنظیم است. همچنین این امکان را به شما می دهد که کیف را روی حشرات آویزان کنید. این بند شانه قابل تنظیم همچنین برای حمل راحت پوشک در شانه یا بدنه شما مناسب است.

 

در قسمت داخلی کیف دو محفظه بزرگ وجود دارد که توسط یک جیب بزرگ لغزنده با تشک در حال تغییر از هم جدا شده اند. همچنین 4 جیب الاستیک مناسب برای نگهداری پوشک نیز خرید اینترنتی ساک لوازم کودک وجود دارد. پستانک ، بطری و غیره. در کنار همه مواردی که جیب زیپ نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید مقداری از اشیاء با ارزش خود را با خیال راحت ببرید. پوشش داخلی کامل از مواد ضد بخار و آب ساخته شده است. حصیر نرم و خمیده نرم که همراه با پوشک پوشانده شده است ، دارای چرمی تمام چرمی است. تشک نیز ضد آب و ضد آب است.

+ نوشته شده در  چهارشنبه 13 آذر 1398ساعت 23:49  توسط جعفری 

کیف لوازم نوزاد خود را با این نکات ساده تمیز کنید

کیف نوزاد خود را تمیز نگه دارید

اگر یک کودک نو پا کنجکاوی ندارید که به اطراف خود بپردازید ، یک لکه پاک کننده فوری لکه دار (مانند Tide To Go) در کیف خود نگه دارید تا به محض پیدایش لکه ها را حل کند. همچنین از قرار دادن کیف خود در نور مستقیم آفتاب تا حد امکان خودداری کنید تا از محو شدن رنگ خودداری کنید.

یادداشت بردار
اگر یک کیف پوشک چرمی دارید ، ایده خوبی است که حداقل هر شش ماه پس از تمیز کردن شرایط را شرط کنید. این روغنهای طبیعی چرم را دوباره پر کرده و آن را سالم و براق نگه می دارد.

ترفند دیگری که من دوست دارم استفاده از جوش شیرین برای کاهش بوی بد در
کوله پشتی لوازم نوزاد شما است. جوش شیرین برخلاف اسپری های دفع شونده شیمیایی که بطور موقت بوی بد را پوشانده اند ، بو را به خوبی خنثی می کند (1). به علاوه ، این ارزان تر از اسپری های معطر است.

یک کیسه Ziploc را با مقداری جوش شیرین پر کنید و حداقل 24 ساعت در کیسه پوشک خود بگذارید. این امر به ویژه در صورت استفاده از پوشک پارچه ای از آنجایی که بیشتر اوقات پوشک های کثیف را در کیف خود دارید استفاده می شود

اگرچه مانع از کثیف شدن کیف شما نمی شود ، در صورت رسیدگی به خاک و لکه ها به محض وقوع ، چربی پوشک خود را در حالت نوک تیز نگه دارید.

کدام محصولات تمیز کننده ایمن هستند؟

تمیز کردن کیسه پوشک و محصولات شما بستگی به مواد آن دارد.

یاد آوردن
قبل از تمیز کردن
کیف نوزاد کوکالو خود ، دستورالعمل های سازنده را ببینید و همیشه تأیید کنید که کیف پوشک شما قبل از ریختن آن در ماشین لباسشویی قابل شستشو باشد. در غیر این صورت ، شاید لازم باشد که دستگاه و شستشوی دست را در سینک یا وان بکشید یا حتی فقط آن را تمیز کنید.

به یاد داشته باشید که قبل از اعمال روی کل سطح ، ابتدا هر ماده پاک کننده و پاک کننده لکه را در قسمت کوچکی از کیف خود آزمایش کنید. برای امنیت بیشتر با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید یا وب سایت سازنده کیف را بررسی کنید تا ببینید چه محصولات تمیز کننده ای را توصیه می کنند. برخی از تولید کنندگان ممکن است توصیه های خاصی داشته باشند یا فقط از آب استفاده کنند.

کوله پشتی لوازم کودک کالرلند
یادداشت بردار
اگر کیسه پوشک شما برای شستشوی ماشین ایمن است ، اما روتاتور داخلی در واشر دارید ، در برخی از کیسه های لباسشویی مش سرمایه گذاری کنید. اینها از آسیب دیدن کیف شما جلوگیری می کند و همچنین به بهتر شدن مواد شوینده لباسشویی کمک می کند.

اگر کیف شما با چرم واقعی ساخته شده است بسیار محتاط باشید. ممکن است برخی از آموزش های تمیز کردن چرم را پیدا کنید که به شما می گوید از الکل یا استون برای از بین بردن لکه ها استفاده کنید. این توصیه وحشتناک است ، زیرا الکل و استون می توانند رنگ کیف شما را از بین برده و انتهای آن را خراب کنند.

هرگز از مالیدن الکل ، دستمال مرطوب کننده های ضد عفونی کننده ، اسپری مو ، پاک کننده پنجره و یا پاک کننده ناخن ناخن روی کیف چرم خود استفاده نکنید ، زیرا احتمال دارد آنها آسیب بیشتری نسبت به خوبی داشته باشند (2).

تمیز کردن کیف های پوششی مصنوعی

خوشبختانه بسیاری از
کیف نوزاد ایرانی سبک و کوله پشتی متداول مانند JuJuBe و ادی بائر با مواد مصنوعی قابل شستشوی ماشین ساخته شده اند. در اینجا نحوه تمیز کردن کیسه پوشک مواد مصنوعی شما آورده شده است.

    همه چیز را در آن بردارید. سطل زباله را دور ریخته و وسایل غیرضروری را کنار بگذارید. آن را به صورت وارونه و داخل آن (در صورت امکان) روی سطل زباله تلنگر بزنید و چند بار تکان دهید تا هرگونه خرده خرده چوب یا زباله ها برداشته شود.
    خلاء تمام بقایای مانده یا هر موی حیوان در داخل و خارج کیف خود را.
    آن را روی حوله یا هر سطح تمیز تنظیم کنید. اگر کیف خود را درون بیرون چسبانید ، آن را به همین روش نگه دارید.
    هر تسمه جداشونده را برداشته و کنار بگذارید.
    تمام لکه های داخلی و خارجی را در قسمت اول کیف خود با یک لکه بردار انتخاب کنید. پاک کننده اثاثه یا لوازم داخلی مرجانی آبی برای تمیز کردن مواد مصنوعی مانند نایلون فوق العاده کار می کند. اما ، از استفاده از این ماده با چرم ، جیر و ابریشم خودداری کنید. از بین برنده دیگر لکه های مفید رایج شامل Shout ، OxiClean یا Buncha Farmers Stain Stick می باشد.
    بگذارید حداقل 5 دقیقه بنشیند.
    با استفاده از یک حرکت دایره ای ، مسواک های قبلی را با مسواک قدیمی پاک کنید.
    پات را با یک حوله تمیز خشک کنید.
    کیف خود را بپیچید و مراحل 6-9 را تکرار کنید.
    اگر تسمه های شما همان مواد کیف است (یعنی چرم یا جیر نیست) ، مراحل 6-9 را روی تسمه ها تکرار کنید.
    سپس ، در صورت امکان ماشین یا دستی کیف خود را بشویید. زیپ و فلپ ها را قبل از شستن باز کنید و در صورت امکان داخل آن را بشویید. توصیه می کنم از چرخه ملایم / شستشوی دست روی دستگاه خود با آب سرد و یک شستشوی اضافی استفاده کنید تا همه گلدان ها خارج شوند. اگر یک روتاتور داخلی در دستگاه خود دارید ، به خاطر داشته باشید که از کیسه لباسشویی مش استفاده نکنید تا به کیف شما آسیب نرساند.
    آویزان کنید تا خشک شود. مجدداً تمام زیپ ها و جیب ها را هنگام خشک شدن و خشک شدن در یک منطقه با تهویه مناسب باز بگذارید ، اما از تابش مستقیم نور خورشید برای جلوگیری از محو شدن رنگ استفاده کنید.

تمیز کردن کیسه پوشک چرم

کیف های چرمی نسبت به کیف هایی که با مواد مصنوعی ساخته شده اند ، کمی توجه بیشتری می خواهند. اگر کیسه پوشک ساخته شده از چرم دارید این مراحل را دنبال کنید.

    کیف خود را خالی کنید. آن را روی سطل زباله ریخته و چند بار تکان دهید تا هرگونه خرده خرده چوب یا آوار برداشته شود.
    داخل کیف خود را جاروبرقی بزنید تا هر چیزی را که از دست داده اید یا موهای حیواناتی جمع آوری شده از بین ببرید.
    یک پارچه تمیز را فقط با آب ملایم کنید و قسمت بیرونی کیف خود را با پارچه مرطوب بشویید.
    در مرحله بعدی ، یک پارچه تمیز و خشک را با یک ماده پاک کننده چرمی معتبر ، pH و اسپری کنید و با پاک کردن آن شروع کنید

+ نوشته شده در  سه شنبه 5 آذر 1398ساعت 23:07  توسط جعفری 

ترفند هایی برای جمع کردن سریعتر و بهتر ساک لوازم نوزاد

کوله پشتی لوازم نوزاد Skip Hop Grand Central یک گزینه شیک و دارای بسیاری از محفظه های ذخیره سازی است - سه بخش بزرگ تقسیم شده و 11 جیب از جمله دو جیب زیپ خارجی.

یکی از جیب ها جیب تمیز و تمیز و تمیز ، بسیار مناسب برای نگهداری لباس های کثیف کودک یا هر نوع لوسیون یا ضد آفتاب ، بدون نشت است.

این کیف همچنین دارای یک حلقه اسباب بازی ، دو جیب بطری عایق بندی شده و تسمه های چرخ دستی قابل تنظیم است که به جای حمل آن هنگام پیاده روی ، کیف را به پرسه زن وصل کنید.

 Ju-Ju-Be B.F.F. قابل تبدیل

شما می توانید از این کیف یا به عنوان یک پیام رسان یا کیسه پوشک کوله پشتی استفاده کنید و دارای یک دسته بالا است.

این دستگاه دارای هفت جیب داخلی ، سه جیب خارجی و یک fob key کششی متصل است که بسیار مفید است زیرا به نظر می رسد که هیچ وقت نمی توانم کلیدهایم را پیدا کنم.

این کیف پوشک همچنین دارای یک پد تعویض فوم حافظه و جیب بطری های خارجی عایق بندی شده است.

به علاوه ، یک جیب در جلو برای ذخیره تلفن همراه ، کیف پول و سایر موارد مورد نیاز شما وجود دارد.

چک لیست
کیف نوزاد مادرکر

آنچه را که در کیف پوشک خود نگه دارید ، بستگی به فصل ، ترجیحات شخصی و سن کودک شما دارد. شما باید آن را در صورت لزوم تغییر دهید ، اما در اینجا یک لیست چک اصلی وجود دارد که باید دنبال کنید.

    پوشک - من دوست دارم برای هر ساعتی که بیرون خواهیم بود ، یک پوشک را بسته بندی کنم ، به علاوه یک مورد اضافی.
    دستمال مرطوب
    کرم پوشک.
    یک کیسه خیس یا کیف مخصوص سگ کوچولو برای پوشک / لباس آلوده.
    تغییر لباس.
    پارچه چرمی
    کتابخانه (های)
    ضدعفونیکننده دست.
    بطری و شیر مادر یا فرمول.
    فنجان سیپی برای کودک بزرگتر یا کودک نوپا.
    میان وعده های اضطراری برای شما و کودک بزرگتر یا کودک خردسال شما.
    پتو - پتوهای چرخ دار برای نگه داشتن کیف پوشک شما مفید است زیرا می توانید آنها را کوچک بچسبانید. آنها همچنین پوشش های پرستاری خوبی هستند و می توانند کودک شما را از آفتاب و پشه ها محافظت کنند.
    چند اسباب بازی و کتاب.
    ملزومات مادر (تلفن ، کیف پول ، کلید).
    لوازم فصلی (ضد آفتاب و اسپری اشکال در تابستان ، ژاکت و کلاه در ماههای سرد).

چهار مرحله برای بسته بندی کامل

اکنون که یک
ساك نوزاد خوب ، لوازم جانبی برای انبار و دقیقاً آنچه را که در کیف خود لازم دارید انتخاب کرده اید ، زمان آن رسیده که بسته بندی کنید!
خرید اینترنتی کیف لوازم نوزاد
در اینجا چهار گام ساده که هنگام سازماندهی کیف پوشک خودم برمی دارم آورده شده است:

1. هر محفظه را از حالت فشرده خارج کرده و همه چیز را بیرون بریزید.

2. از هر آنچه لازم ندارید خلاص شوید.

3. در حالی که کیف خود را خالی کرده اید ، ممکن است ایده خوبی برای پیشبرد و تمیز کردن کیف پوشک خود باشد.

4- بارگیری
ساك لوازم نوزاد ارزان خود را براساس مناطق شروع کنید. مناطق را توسط کیسه های مشبک یا مش نگه دارید. من از دستور زیر استفاده می کنم:

    پوشک ، دستمال مرطوب ، خامه پوشک و کیسه مرطوب را بسته بندی کنید.
    یک جفت لباس اضافی برای کودک در نظر بگیرید.
    وسایل تغذیه ای را بسته بندی کنید (بطری ها ، فنجان جیر جیر ، تنقلات ، بیبر ، پارچه آروغ و غیره).
    پتو چرخ دار را بپیچید و در یک محفظه داخلی ذخیره کنید.
    سرگرمی کودک
    ملزومات مامان.

برای معقولیت خود سازمان یافته باشید

داشتن یک کیسه پوشک کثیف می تواند پیدا کردن هر چیزی مشکل باشد و می تواند بسیار طاقت فرسا باشد ، به خصوص هنگامی که کودک شما دچار کمبود سر خود شده است. بنابراین با مرتب کردن کیف پوشک خود ، وقت و دردسر خود را صرفه جویی کنید.

یک کیف پوشک محکم را با تعداد زیادی محفظه و جیب انتخاب کنید. با چسبیدن به وسایل مورد نیاز ، استفاده از سیستم پرکننده و بارگیری کیف خود بر اساس مناطق ، می توانید کیف پوشک خود را کاملاً بسته بندی کنید.

کیسه پوشک خود را نگه می دارید؟ آیا کیسه پوشک مورد علاقه خود را برای نگه داشتن چیزها دارید؟

آیا کودک شما در حین بیرون بودن و رفتن در مورد کیسه پوشک شما تا به حال تف کرده است؟ آیا به نظر می رسد همیشه آن را در چیزی چسبناک قرار داده اید؟ یا فنجانهای کرکی غالباً درون جادو باز می شوند و آب سیب را در همه جا می گیرند؟

روز دیگر به کیف پوشک من نگاه کردم و یک لکه موز در قسمت جلوی آن وجود داشت ، روی پائین پاشید و یک جیر پیر در جیب جانبی. با خودم فکر کردم ، "# مادرم".

تمیز کردن کیف شما توسط یک حرفه ای می تواند گران باشد و شما نمی خواهید کیف دیگری را خریداری کنید ، به خصوص اگر یکی از کیف های پوشک جدید و شیک و جدید را مانند کیف های JuJuBe و Vera Bradley خریداری کرده اید. بنابراین چگونه می توانید کیسه پوشک خود را در خانه بدون خراب کردن آن تمیز کنید؟

+ نوشته شده در  سه شنبه 5 آذر 1398ساعت 23:03  توسط جعفری 

نحوه بسته بندی کیف لوازم نوزاد (نکات و ترفند ساده)

نحوه بسته بندی ساک لوزام نوزاد ایرانی (4 نکته و ترفند ساده)

آیا شما برای یافتن پستانک کودک خود ، به مدت پنج دقیقه از پوشیدن پوشک پوشک خسته شده اید؟ آیا همیشه به نظر می رسد که یک گردباد فقط کیسه پوشک شما را پشت سر گذاشته است؟ می دانم ، من هم آنجا بوده ام.

داشتن یک کیف پوشک سازمان یافته می تواند باعث صرفه جویی در وقت ، مکان و دردسر شما شود. اما چگونه می توانید همه چیز را که نیاز دارید در حالی که هنوز کیسه خود را مرتب نگه دارید بسته بندی کنید؟

من نکاتی در مورد کیف بزرگ پوشک ، کیسه های پوشک مورد علاقه سازمانم و دقیقاً آنچه را که باید در کیف خود نگه دارید به اشتراک می گذارم. شما چهار قدم ساده برای داشتن یک کیف پوشک کاملاً بسته بندی شده را یاد خواهید گرفت. می دانم که شما آماده هستید ، بنابراین اجازه دهید کار را شروع کنیم!

ترفندهای سازمان کیسه پوشک

در اینجا برخی از نکات و ترفندهای مربوط به سازماندهی
کیف لوازم نوزاد کارترز مورد علاقه من آورده شده است.

    آن را حداقل نگه دارید زیرا هرچه بیشتر بسته باشید ، ساماندهی آن سخت تر خواهد بود.
    یک کیسه با محفظه های زیادی از جمله جیب های بیرون تهیه کنید.
    پستانک را در یک ظرف غذای کودک نگهداری کنید.
    برای لباس های پوستی و پوشک از یک کیسه خیس و خشک یا کوله پشتی سگ کوچولو استفاده کنید.
    کیسه ای را با یک پد تعویض وصل کنید.
    از یک سیستم تشکیل پرونده استفاده کنید.
    سیستم پرونده SNAP Sugar: این سیستم فیلترینگ قابل تنظیم و استفاده آسان است. این خودرو با پنج بخش مختلف و در اندازه های مختلف ارائه شده است. در هر بخش یک برچسب با کیفیت بالا نیز وجود دارد که می توانید آنرا تغییر دهید. نکته جالب این است که بخش ها به صورت حلقه ای قرار می گیرند ، بنابراین اگر نمی خواهید لازم نیست از هر پنج مورد استفاده کنید. شما می توانید در صورت لزوم حذف کنید.
    کیف های مش یا موارد مداد همچنین سازمان دهنده کیسه های پوشک بزرگ را ایجاد می کنند و می توانید برای یافتن آسان آنها را کدگذاری کنید (1).
    کیت های مختلف درست کنید ، آنها را در خانه خود ذخیره کنید و فقط در صورت نیاز آنها را بسته بندی کنید. به عنوان مثال ، می توانید یک کیت تابستانی با کرم ضد آفتاب ، کلاه آفتاب و اسپری اشکال ایجاد کنید. شما همچنین می توانید یک کیت رستوران ، پر از وسایل کودک ، غذای کودک و یک پلاک درست کنید.
    در صورت امکان از اندازه های نمونه استفاده کنید. نمونه های کاملی از کرم پوشک ، دستمال مرطوب بچه ، لوسیون کودک و ضد آفتاب را در اختیار شما قرار داد ، بنابراین من این موارد را برای کیف پوشک خود رزرو کردم تا کمی فضای خود را ذخیره کنم.
    وسایل موردنظر را در اتومبیل ذخیره کنید. من دوست دارم پیراهن اضافی را برای خودم در اتومبیل نگه دارم ، در صورتی که کودک بهم زد یا به من فشار داد. همچنین در زمستان همیشه یک پتو سنگین یا 2 در ماشین نگه می دارم. با بزرگ شدن کودک ، می توانید شروع به ذخیره تغییر لباس در ماشین کنید و فضای کمی را در کیف پوشک خود خالی کنید.

آسان ترین
ساك لوازم نوزاد ارزان برای سازماندهی

انتخاب بهترین کیف پوشک در سازماندهی خود بسیار طولانی خواهد بود. تعداد زیادی جیب خارجی و داخلی ، یک جیب (ع) عایق بندی شده و یک پد متغیر متصل ، کیف شما را کاملاً بسته بندی می کند.

شما همچنین برای سالهای آینده از این کیف استفاده خواهید کرد ، به خصوص اگر شما قصد داشتن چندین بچه را دارید ، بنابراین بد نیستید که چمدان بزنید و سرمایه گذاری در یک کیف سنگین انجام دهید ، مقاوم در برابر ساییدگی.

در اینجا برخی از کیف های پوشک مورد علاقه سازمان من:

 سیستم سازمان دهنده هوشمند Graco Gotham
اگر طرفدار کوله پشتی هستید ، Graco Gotham Smart گزینه خوبی برای شماست.

شیک ترین نیست ، اما عملی است.

این کیف پوشک دارای جیب های مخصوص ذخیره سازی جداگانه ای است ، از جمله می توان به یک دستگیره پاک کننده خارجی برای دسترسی آسان اشاره کرد.

جیب زیپ جلویی یک محفظه خوب برای مامان ، کیف پول ، کلید ، تلفن و ضدعفونی کننده دست شما ایجاد می کند و همچنین دارای یک پد تعویض پوشک است.

کیسه مسنجر شخص عزیزم

همچنین شیک ترین کیسه ها نیست ، اما یکی دیگر از موارد مهم شما با استفاده از این کیف عاشق و احساس راحتی خواهد کرد.


کیف نوزاد ایرانی خوب هستند زیرا شما به همه چیز دسترسی دارید بدون اینکه مجبور شوید کیف را از بین ببرید.

Diaper Dude Messenger شامل سه جیب بیرونی بسته است که کاملاً مناسب برای دستمال مرطوب ، مواد غذایی ، کتابخانه ، و یا حتی کیف پول شما است.

همچنین یک جیب بطری الاستیک قابل دسترسی و یک پد تعویض شده نیز وجود دارد.

+ نوشته شده در  سه شنبه 5 آذر 1398ساعت 22:58  توسط جعفری 

تجزیه و تحلیل کیف وسایل نوزاد - معایت و فواید ساک نوزاد

پیدا کردن بهترین سبک شما بسیار شخصی است. اگر می خواهید هندزفری باشید ، یک ساك لوازم نوزاد ایرانی یا کیسه مسنجر را در نظر بگیرید. از نظر ارگونومیک ، ما می دانیم کوله پشتی راحت ترین است زیرا وزن به همان اندازه بر دو شانه و پشت شما استوار است. با این وجود ، برای دسترسی به وسایل مورد نیاز خود باید کیف را از آن جدا کنید. روش دیگر ، با یک کیسه مسنجر ، می توانید کودک خود را در حالی که یک بطری را با دیگری بیرون می کشید ، در یک بازو نگه دارید. به علاوه ، یک تسمه کیف دستی مسنجر مناسب می تواند راحت باشد.
مواد

از آنجا که کیف پوشک شما به شکلی که نمی توانید تصور کنید آلوده می شود ، ما اکیداً پیشنهاد می کنیم کیفی را که تمیز و نگهداری آسان باشد انتخاب کنید. لنت های تمیز کننده بسیار جذاب هستند ، و مواد دافع آب و پارچه بیرونی مقاوم در برابر لکه مفید است. با این حال ، کیسه ای که می تواند در ماشین لباسشویی پرتاب شود ، رویای زندگی می کند. حداقل ، شما می خواهید کیفی را پیدا کنید که در داخل و خارج آن تمیز شود. همیشه در هنگام مراقبت از کیف خود به دستورالعمل های سازنده مراجعه کنید تا به ماندگاری و ظاهر آن کمک کند.
Petunia Pickle Bottom City Carryall ضد آب است و در برابر لکه مقاوم است.


کیف نوزاد مادرکر در نتیجه ضایعاتی که اغلب در آنها حمل می شود ، از رشد میکروب مستعد هستند. برای مقابله با این رشد ، برخی از شرکت ها کیف هایی را ایجاد می کنند که شامل Agion ، یک ضد میکروبی است. این ماده مفید است زیرا باعث گسترش و رشد این میکروب ها می شود. Agion گهواره ای به گهواره است ، که به معنای سالم برای شما و محیطی است که آن را نیز خنک تر می کند. یک کیف سازگار با محیط زیست می تواند یک مزیت باشد. زیرا وسایل کودک درون کیسه می رود و نوزادان همه چیز را در دهان خود قرار می دهند ، شما باید به دنبال مواد سالم باشید یا در معرض مواد شیمیایی را محدود کنید.

ما استفاده از پلاستیک پلی وینیل کلراید (PVC) (با نام وینیل) را در کیسه های پوشک توصیه نمی کنیم. PVC می تواند یک پلاستیک نرم باشد که به طور معمول در فضای داخلی یک کیف پوشک یا تعویض لنت های پد مشاهده می شود. این ماده به ایجاد یک سطح مقاوم در برابر آب و انعطاف پذیر کمک می کند. PVC عالی به نظر می رسد ، درست است؟ متأسفانه PVC کامل نیست.

برای نرم ساختن PVC ، پلاستیسایزرها نیز با نام فتالات شناخته می شوند و به مخلوط اضافه می شوند. نگرانی در مورد اثرات سلامتی قرار گرفتن در معرض پلاستیک سازها وجود دارد. PVC نرم نیز از نظر دوام وجود دارد ، زیرا اغلب به مرور زمان ترک می کند ، به خصوص اگر در معرض دمای سرما و نور خورشید قرار داشته باشید. به علاوه ، PVC نرم دارای بوی شیمیایی قوی است. ما دوست نداریم از محصولاتی با بوی شیمیایی قوی پیرامون کودک و نوزاد در حال رشد استفاده کنیم. در حقیقت ، کارگروه محیط زیست دارای اطلاعات زیادی در مورد پلاستیک سازها و پیامدهای احتمالی قرار گرفتن کودکان در برابر آنها است. "به طور کلی ، اتحادیه اروپا بسیاری از پلاستیک سازها را برای استفاده با موارد احتیاط ایمن می داند که از آنها در وسایل کودک استفاده نشود." در حالی که موضوع اثر پلاستیک سازها شیمیایی بر سلامت بسیار پیچیده است ، گزینه های بدون PVC در دسترس است.

ویژگی ها و لوازم جانبی

ویژگی ها و لوازم جانبی یک
قیمت کیف نوزاد کوکالو می تواند بر تجربه کلی شما در مورد کیسه تأثیر بگذارد. امکاناتی مانند نگهدارنده بطری های عایق بندی شده ، بندهای راحت و شانه ، کلیپ های کلیدی و پا های کیف می توانند روال معمول شما را بر اساس طرح ساده یا چالش برانگیز جلوه دهند. در حالی که شما می توانید لوازم جانبی subpar را با مواردی که دوست دارید جایگزین کنید ، یک کیسه پوشک که از ابتدا آن را دریافت می کند می تواند تفاوت بزرگی در تجربه شما ایجاد کند.

قبل از خرید امتحانش کنید

آخرین توصیه ما این است که قبل از خرید آن را امتحان کنید. یا از یک خرده فروش با یک سیاست بازگشت ساده مانند آمازون بخرید. ملزومات خود را بردارید ، آنها را بسته بندی کنید و ببینید که چه احساسی دارد. به جستجوی موارد بپردازید و ببینید که آیا می توانید آنها را به طرز فجیعی پیدا کنید. بررسی کنید که گزینه های ذخیره سازی اجازه می دهد تا اقلام اغلب استفاده شده به راحتی در دسترس باشد. کیف را امتحان کنید تا ببینید آیا کاملاً بسته بندی شده راحت است یا خیر.
نتیجه

یک
ساك لوازم نوزاد دوقلو  که کاربردی ، راحت و با دوام است می تواند تفاوت زیادی در زندگی روزمره شما ایجاد کند. انتخاب کیسه ای که نیازهای شما را با اتاق رشد کند ، بسیار طولانی خواهد بود تا به شما کمک کند سالهای پوشک خود را تا حد امکان روان کنید. اکنون که می دانید چه چیزی را جستجو کنید و چه چیزی را ممکن است حمل کنید ، همچنین جوانب مثبت و منفی هر محصول است ، ما معتقدیم که می توانید برای تحقق اهداف خود یک کیف پیدا کنید.

+ نوشته شده در  سه شنبه 5 آذر 1398ساعت 22:51  توسط جعفری 

مشاوره جهت خرید اینترنتی ساک لوازم نوزاد

بسته شدن کیف نوزاد ارزان قیمت نیز به سهولت استفاده می رسد. محفظه ها و جیب های مختلف بسته های مختلفی از جمله زیپ ، ضربه محکم و ناگهانی ، آهنربا یا Velcro دارند. زیپ ها مورد علاقه ما هستند. در واقع ، ضروری است که کیف انتخابی شما دارای محفظه داخلی باشد که زیپ بسته می شود. اگر یک جیب باز است ، می توانید موارد را از بین ببرید اگر کیف به سمت بالا بپیچد و یا به سمت پایین بپیچد. بسته های مغناطیسی تمایل دارند که زیر وزن یک کیسه کامل بسته نشوند و بسته نشوند. با این وجود ، یکی از بزرگترین پوست حیوانات اهلی ما Velcro است که ما (خوشبختانه) در این دور با آن روبرو نشدیم.
چرا باید از Velcro ترسید
به نظر ما ، کیف های بدون Velcro یک امتیاز بزرگ هستند ، و در اینجا سه ​​دلیل وجود دارد:

    پر سر و صدا - Velcro پر سر و صدا است و می تواند به اندازه کافی بلند باشد تا کودک در خواب شما را بیدار کند ، به طور جدی ، این اتفاق می افتد

    مهم - پارچه های چسبناک به بسیاری از پارچه ها ، که ضربه ای برای هر پارچه خوب است که می تواند از این چسبندگی صدمه ببیند

    دوام طولانی مدت فقیر - Velcro به طور معمول از بین می رود ، این یک مشکل است زیرا شما می توانید از یک مورد مانند این برای مدت طولانی استفاده کنید


هنگامی که Velcro بعد از استفاده سنگین به هر چیزی و همه چیز چسبیده است ، قلاب ها به طور معمول قفل می شوند و ممکن است جیب بسته نشود. متأسفانه ، برخی از درپوش های قابل تغییر شامل بسته های کوچک Velcro نیز هستند ، اما در آزمایش ما ، حتی این موارد به طور قابل توجهی بلند و عملاً بی فایده هستند.

نیازهای خود را بیش از حد در نظر بگیرید

بسیار مهم است که
کیف لوازم کودک کاپلا شما دارای یک مکان امن برای موارد شخصی مانند تلفن هوشمند ، کیف پول و کلیدها باشد. حمل کیف دستی و کیف پوشک به طور همزمان دشوار است ، اما با داشتن یک کیف پوشک عالی لازم نیست. بنابراین یافتن یک محصول با جیب والدین یک ضرورت است اما غالبا از آن غافل می شود. کلیپ های کلیدی نیز مفید هستند و از گم شدن کلیدهای شما در کیف جلوگیری می کنند (که خیلی بیشتر از آنچه فکر می کنید اتفاق می افتد).

کیفیت و هزینه

کیفیت
ساك لوازم نوزاد کوله پشتی احتمالاً از آنچه که فکر کردید مهمتر است. از این گذشته ، این کیف باید بتواند شما را از بین کودکانه بودن و شرایطی که گاها منزجر کننده است ، بدست آورد. این خرید منفرد سرمایه گذاری در ابزاری مفید است که سال ها به آن نیاز خواهید داشت. یک دستگیره ، بند و یا زیپ شکسته می تواند یک روز ناامید کننده را در هنگام کودک و نوزاد خود ایجاد کند. ما می دانیم که کیسه های ارزان تر (<40 - $ 55) اغلب دارای مواد ، ساخت و سازها و عملکردهای فرومایه هستند. هزینه دو کیسه ارزان تر می تواند بیش از یک کیف با کیفیت بالاتر باشد که می تواند برای چندین سال دوام داشته باشد. کیف های ارزان قیمت غالباً دارای پوشش های شل و ول ، ضخامت درز و فضای ذخیره سازی زیر پارتی هستند. حتی یک ضربات کوچک قیمت نیز می تواند منجر به کیفیت و دوام قابل توجهی شود. توصیه ما؟ چیزی را حداقل با قیمت متوسط ​​(60 تا 100 دلار) پیدا کنید. این قیمت اغلب محصولی با کیفیت را خریداری می کند که می توانید حتی پس از اینکه پوشک کوچک شما از پوشک پوشیده شده استفاده کنید. البته ممکن است کیسه های رده بالا (100 - 250 دلار + قیمت) بیشتر با زنگ ها و سوت ها همراه شوند. اگر بودجه شما کوچکتر است ، می توانید کیف پوشک خود را به رجیستری خود اضافه کنید یا از دوست دختران بخواهید که مورد علاقه خود را به عنوان هدیه از همه آنها بخرند. از بین کیف هایی که تست کردیم ، یک جواهر کم مصرف ، Hip Cub Tote را پیدا کردیم که تحت تأثیر قیمت کمتر تنها 50 دلار است.
متناسب و سبک

سبک
خرید کوله پشتی لوازم نوزاد برای فرم و عملکرد مهم است. هنگام حمل کیف ، چهار نوع وجود دارد: رقص ، پیام رسان ، کوله پشتی و نوار چرخ دستی. کیف های قابل تبدیل دو یا چند نوع از این سبک ها را ترکیب می کنند که می تواند یک کیف را برای مادر و پدر جذاب کند. اگر کیف پوشک شما برای حمل و نقل ناراحت کننده باشد ، احتمالاً سبک قادر به غلبه بر تناسب ضعیف نخواهد بود ، بنابراین تناسب بالقوه از سبک مهمتر است.

رقص شبیه به یک کیف دستی بزرگ است که یک یا دو دسته بالا دارد. بسیاری با بند قابل جدا شدن می شوند که از روی شانه و بدن می رود. کوله پشتی دو بند شانه دارد بنابراین می توانید کیف را روی پشت خود حمل کنید. برخی از کیف ها همچنین دارای بند تسمه ای هستند که به کیسه اجازه می دهد تا یک دسته چرخ دستی را ببندد. با این حال ، انجمن تولید کنندگان محصولات نوجوان هشدار می دهد که هر چیزی را روی کالسکه خود آویزان نکنید ، زیرا وزن اضافه شده می تواند باعث شود که پرسه زن به طور بالقوه به سمت عقب برگردد که می تواند منجر به آسیب به کودک شما شود. ما موافقیم که حلق آویز قدم زدن یک خیر است. هنگام قدم زدن ، باید
ساك لوازم نوزاد ایرانی را حمل کنید یا آن را در سطل انبار پرسه زن قرار دهید (دستورالعمل های سازنده را برای دریافت حداکثر هزینه وزن بررسی کنید).

+ نوشته شده در  سه شنبه 5 آذر 1398ساعت 22:48  توسط جعفری 

کیف لوازم نوزاد ارزان قیمت در فروشگاه های اینترنتی

تحلیل و بررسی ساک وسایل نوزاد کوله پشتی

تجزیه و تحلیل ما جوانب مثبت و منفی هر محصول را خراب کرد. ما به بیش از 110 کیسه پوشک نگاه کردیم و بعد از انتخاب دقیق ، توانستیم آن را به 15 قطعه بالا بکشیم. بعد وقت خود را صرف مطالعه و آزمایش کیسه ها بصورت جداگانه و کناری کردیم تا اطلاعات مورد نیاز خود را به شما ارائه دهیم. کیف مناسب پیدا کنید

وزن مهم است

وقتی می توان
کوله پشتی لوازم کودک چیکو  مناسب را پیدا کرد ، ممکن است فکر نکنید که وزن عامل مهمی است ، به خصوص با بسیاری از ویژگی های دیگر که باید از آن استفاده کنید ، مانند کیفیت و ذخیره سازی. با این حال ، شما به احتمال زیاد روزانه این کیف را حمل می کنید. هنگامی که به لیست طولانی مواردی که در کیف پوشک وجود دارد نگاه می کنید ، سنگین می شود. توجه به وزن کیف در کنار استایل می تواند به معنای تفاوت بین شانه درد و پشت خوشحال باشد.

Skip Hop Grand Central سبکترین کیسه ای است که با 0.9 پوند تست شده است. این وزن باعث می شود بیش از نیم پوند از نزدیکترین رقیب سبک تر باشد. در مقایسه ، Ju-Ju-Be Be Amp با 3،5 پوند سنگین است. شما باید در نظر بگیرید که چگونه از کیف خود استفاده می کنید قبل از خرید نهایی. آیا شما آن را در اتومبیل سوار می کنید یا آن را پیاده روی خواهید کرد؟ کیسه را در مهد کودک رها می کنید یا آن را با موارد معقول همراه می کنید؟ کیف شما چیزهای مهم زیادی را حمل می کند ، بنابراین پیدا کردن کالایی که در آن راحت چمدان هستید مهم است. اگر شما آن را برای مسافت های طولانی نمی گیرید اما در عوض بیشتر از آن در اتومبیل استفاده می کنید ، ممکن است وزن در تصمیم نهایی شما نقش کمتری داشته باشد.

خرید مشاوره

پیدا کردن
خرید اینترنتی کیف لوازم نوزاد مناسب استرس شما را در هنگام ترک خانه با کودک به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. تغییر پوشک در اطراف و اطراف آن همیشه یک تکه کیک نیست و یک کیسه عالی می تواند با اطمینان از داشتن همه چیزهایی که شما در یک کیسه سازمان یافته و آسان برای دسترسی دارید ، چیزها را ساده تر کند. کیف پوشک مناسب ، سازمان یافته و حمل آسان یکی از مهمترین ابزارهای موجود در زرادخانه والدین شما است ، اما بازار با وسایل ضروری کودک غرق شده است ، بنابراین کیسه های پوشک غالباً تصمیم لحظه آخری هستند که فقط توسط ظاهر ظاهر می شود. . ما متعهد هستیم که حدس و گمان را از بین ببریم ، بنابراین می توانید یک کیف بزرگ که دوستش دارید پیدا کنید که چیزی بیش از یک چهره زیبا است.
ذخیره سازی کلیدی است

هنگام جستجوی
خرید کوله پشتی لوازم نوزاد مناسب ، اولین نکته شما باید ویژگی های ذخیره سازی باشد. منظور از "ذخیره سازی" منظور از ظرفیت کلی یک کیسه و گزینه های سازمان از جمله جیب و سایر ویژگی هایی است که یافتن و ذخیره وسایل را آسان تر می کند. اگر والدین برای اولین بار هستید ، ممکن است تعجب کنید که چقدر وسایل مورد نیاز خود را برای نیاز کودک خود حمل می کنید. در اینجا لیست لوازم ما به طور معمول در کیف پوشک پوشک والدین با تجربه مشاهده می کنید:

وسایل کودک

    پوشک

    دستمال مرطوب

    کرم راش

    کیف پوشک کثیف

    پد تعویض

    پارچه اروغ زدن

    تغییر لباس

    پتو و / یا پوشش پرستاری

    فنجان بطری (های) یا گنگ

    شیرینی و اسباب بازی

    ضد آفتاب

    میان وعده ها


لوازم والدین

    بطری آب

    ضدعفونیکننده دست

    میان وعده ها

    کیف پول

    تلفن همراه

    کلیدها

    عینک آفتابی

    چاپل و ضد آفتاب

    مطالب خواندن یا یک رایانه لوحی


یک
کوله پشتی لوازم نوزاد بزرگ باید همه یا حداقل اکثر این موارد را به شکلی متناسب داشته باشد تا بتواند با قابلیت تعیین نیاز به بازگرداندن ملزومات مانند پوشک و دستمال مرطوب ، دسترسی آسان آنها را داشته باشد. ما می دانیم که کیسه هایی با جیب های خارجی برای بطری ها و میان وعده ها ، و همچنین محفظه هایی برای تلفن همراه ، تعویض پد ، پوشک و دستمال مرطوب مخصوصاً کاربردی هستند.

نیازهای شما هنگام نیاز به ذخیره سازی متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال ، اگر بیش از یک کودک در پوشک داشته باشید ، یا برای سفرهای شبانه و چند روزه ، ممکن است به یک کیف بزرگتر احتیاج داشته باشید. اگر به طور منظم به یک فضای اضافی احتیاج دارید ، یک کیسه بزرگ مانند Ju Ju Be Be Amade ایده آل است.
راحتی در استفاده

نکته کلیدی بعدی شما باید سهولت استفاده باشد. تغییر کودک خود در یک میز تعویض عمومی و کشف کرم پوشک شما هنوز هم در کیسه به شما کمک می کند هنگامی که می توانید به راحتی با نگه داشتن کرم در هنگام نگه داشتن کودک با یک دست ، کرم را بازیابی کنید. می خواهید یک کیف با یک فضای داخلی با فضای باز داشته باشید تا بدون مهمانی بتوانید به محتویات آن دسترسی پیدا کنید و به آنها دسترسی پیدا کنید. کیف هایی با فضای داخلی عمیق ، دهانه های باریک و لبه های تیره پیدا کردیم که شبیه یافتن چیزی در سیاه چاله است. مهم نیست که کیسه های سازمانی چند کیسه دارد اگر نتوانید همه چیز را ببینید یا به سرعت مورد نیاز خود را پیدا کنید ، استفاده از آن ناامید کننده خواهد بود.

+ نوشته شده در  سه شنبه 5 آذر 1398ساعت 22:43  توسط جعفری 

کیف لوازم نوزاد چی بخرم - انواع ساک های نوزادی

کیف نوزاد ، تغذیه قابل جابجایی و تغییر غلاف
پاکاپود میرانو

ابعاد: 17.7 "W x 14.2" H x 7.9 "D | وزن: 3.1 پوند
سیستم غلاف قابل جابجایی
حجم زیاد
یونیسکس
سنگین
گران
چند جیب

Pacapod Mirano یک
ساك لوازم نوزاد ارزان به سبک منحصر به فرد با غلافهای مخصوص است که برای پوشک و تغذیه طراحی شده است. غلافهای قابل جابجایی برای سازمان در محل کار و دسترسی سریع به ملزومات عالی هستند. غلافها در یک محفظه جداگانه ذخیره می شوند ، اما فضای اصلی آن را در خود جای می دهند. از آنجا که از لوازم جانبی برای تغذیه در غلاف مراقبت می شود ، فضای کافی را در قسمت دیگر کیسه برای وسایل باقی مانده باقی می گذارد. مواد بوم با روکش پنبه به راحتی تمیز می شوند و همچنین فاقد فتالات هستند. این کیف در چند رنگ با سبک های ضرب و شتم و کراس وی عرضه می شود که برای مادر یا پدر مناسب است.

در حالی که Pacapod از ساخت خوبی برخوردار است ، اما از قیمت سنگین و وزن بیشتری برخوردار است. اگر این چیزی است که شما در طول روز به آن منتقل خواهید شد ، حتی ممکن است که پر نباشد ، ممکن است متوجه وزن آن شوید. همچنین ، اگرچه ما غلاف ها و سبک کیف را دوست داریم ، اما آرزو می کنیم که برای بقیه چرخ دنده ها ، جیب و سازمان بیشتری وجود داشته باشد. گفته می شود ، این یک کیف با کیفیت است که استفاده جدی را تحمل می کند. اگر قیمت مشکلی است ، اما شما هنوز هم به یک Pacapod علاقه دارید ، یونیکسکس Pacapod Picos Pack یک پوند سبک تر و یک اسکواش ارزان تر است.

همه کاره بودن
TWELVElittle Foldover Tote

ابعاد: 13.8 "W x 16" H x 6.3 "D | وزن: 2.3 پوند
سبک های مختلف پوشیدن
یونیسکس
PVC ، BPA و فتالات بدون فتالات
گران
تسمه باید تنظیم بیشتری داشته باشد

TWELVElittle Foldover Tote یک دست انداز متوسط ​​با بند است که یک بند حمل طولانی را درون یک
ساك لوازم نوزاد ارزان قیمت شانه و همچنین کوله پشتی قرار می دهد. سبک منحصر به فرد و رنگ های خنثی آن برای مادران و پدرانی که می خواهند کیف خود را به اشتراک بگذارند بسیار مناسب است. این کیف جادار است و دارای یک جیب فشرده مخفی در قسمت زیر کیف است تا بتوانید کیف پول یا پوشک های کثیف خود را ذخیره کنید تا آنها را از بقیه کیف جدا نگه دارد. علاوه بر این ، Foldover Tote از PVC ، BPA و فتالات عاری است ، بنابراین نیازی نیست که نگران قرار گرفتن در معرض شیمیایی در دستگاه های پستانک و بطری باشید.

این
ساك نوزاد چيكو سرمایه گذاری با برچسب قیمت بالاتر است ، اما از دوام بالایی برخوردار است و باید مدت زمان طولانی با ضمانت سازنده برای نقص باشد. کاربران Petite باید توجه داشته باشند که بند کوله پشتی تسمه کراس اوور است ، بنابراین قابلیت تنظیم محدود است زیرا بالشتک روی تسمه در راه قرار می گیرد. با این حال ، برای والدین قد بلندتری که می خواهند یک رایانه را به اشتراک بگذارند ، این گزینه همه کاره می تواند انتخاب مناسبی باشد ، به خصوص اگر والدین یک کوله پشتی بخواهند در حالی که دیگری بند شانه را ترجیح می دهد.

چرا باید به ما اعتماد کنید

تیم بررسی کیف پوشک ما از والدین واقعی تشکیل شده است که هنگام حمل یک کیف پوشک بی فایده ، در یک ماشین با ضربات پوشک و کودک بیمار به دام افتاده اند. سرپرست تیم دکتر ژولیت اسپورایر ، مادر دو فرزند و یک متخصص اطفال دارای مجوز است. دکتر اسپورایر به مرور زمان از کیسه های مختلف استفاده کرده است و به شدت معتقد است که سازمان مهم و مهم از ظاهر است. او برای این بررسی کیف های مختلفی را مورد بررسی و تحقیق قرار داد که بر عملکرد و کیفیت و همچنین طراحی و سبک هایی که والدین می خواهند تمرکز دارند. ویرایشگر ارشد بررسی ، وندی اشمیتز ، مادر دو فرزند است که در یک کیف قیمتی قفل شده است که شوهرش دوست داشت حمل آن بسیار سنگین باشد. بعد از یک سال ناامیدی و درد شانه ، او فهمید که باید چیز دیگری در آنجا باشد. هردو زن برای یافتن کیف های با کیفیت که سفرهای رو در رو را با کودک راحت تر می کند ، راهنمایی می شوند و کمک می کنند تا تمام لوازم مورد نیاز خود را در دسترس داشته باشید و پیدا کردن آنها آسان باشد. کیف های موجود در این بررسی منعکس کننده 10 سال تجربه کیفی ترکیبی تیم با سابقه و آزمایش آنها در زمینه کار در BabyGearLab در مورد انواع چرخ دنده ها از کالسکه ها تا بیس ها است. این سومین بررسی کیف پوشک ما است که تجربه ای بی نظیر از انواع کیف های مختلف را در اختیار ما قرار می دهد که در هیچ کجای دیگر نمی توانید پیدا کنید.

چگونه ارزیابی کردیم

ما بیش از 100 ساعت در تحقیق ، تجزیه و تحلیل و آزمایش
کیف نوزاد ایرانی صرف کردیم تا بدانیم کدام یک از آنها بهترین هستند. چندین عامل مهم مانند ظرفیت ، وزن ، سهولت استفاده ، لوازم جانبی ، سبک و کیفیت برای تعیین رتبه ما استفاده شد. ما کیسه های پر از ملزومات پوشک را بسته بندی کردیم و آنها را در عملکرد آنها ارزیابی کردیم تا به شما در تعیین اینکه کدام کیف برای خانواده و بودجه شما بهترین است کمک کنیم.

+ نوشته شده در  سه شنبه 5 آذر 1398ساعت 22:29  توسط جعفری 

معرفی مدل کیف نوزادی دخترانه و مدل کیف نوزادی پسرانه

کیف نوزاد تفریحی کوتاه
Ju-Ju-Be Helix

ابعاد: 12.5 "W x 15" H x 3.5 "D | وزن: 1.6 پوند
سبک وزن
یونیسکس
پایه فوم حافظه
حجم کم
فقط گزینه پوشیدن متقابل

Ju-Ju-Be XY Collection Helix یک
ساك نوزاد ديجي كالا مینیمالیستی عالی است که به راحتی می تواند فراتر از سالهای پوشک کار کند. این کیف سبک کراس اوور ترکیبی کامل از طراحی سبک و سبک با مواد با کیفیت است. سبک و اندازه برای مادران یا پدرانی که می خواهند کیفی داشته باشند که بتواند لوازم مورد نیاز خود را حمل کند و از بین نرود ، بسیار مناسب است. همچنین برای بچه های بزرگتر که به تجهیزات لازم برای نوزاد و یا به عنوان یک کیسه کار با برخی از زنگ ها و سوت ها مانند جیب های عایق کاری و یک لنت در حال تغییر ، کار خوبی ندارند. ما از این فکر تحت تأثیر قرار گرفتیم که تحت تأثیر حافظه قرار گرفته و سازماندهی این کیف متوسط ​​، از جمله پایه فوم حافظه است که می تواند به محافظت از تبلت یا لپ تاپ های کوچک کمک کند.

طراحی این کیف برای حمل دنده های زیادی در نظر گرفته نشده است. اگر یک روز گردش کامل در کارها یا بچه های متعدد داشته باشید ، به احتمال زیاد به یک کیف بزرگتر احتیاج خواهید داشت. همچنین ، این فقط یک سبک متقاطع است ، بنابراین اگر به کیف جادویی با گزینه های مختلف حمل بار امیدوار هستید ، پس این کیف برای شما نیست. اما اگر به دنبال یک کیف کوچک برای مسافرت سریع هستید که در آن یک کیف بزرگ دردناک و غیرضروری باشد ، Helix می تواند حامل ملزومات با تفکر سازمان یافته مورد نظر باشد.

صدای بلند آهنگ قابل ارتقا با حجم بالا
Storksak Tote Expandable

ابعاد: 19 "W x 13" -15 "H x 8" D | وزن: 1.5 پوند
قابل گسترش است
حجم زیاد
تغییر جیب w / pad
جیب های کمتری
گران

Storksak Expandable Tote یک آهنگ جالب قابل گسترش با طراحی خلاقانه است. زیپ های خارجی بیرونی آن را قادر می سازند در صورت نیاز به اتاق اضافی گسترش یابند. در صورت عدم استفاده از آن ، دو اینچ ارتفاع اضافی در کیف فراهم می کند. به همین دلیل ، یکی از اتاقهای کیف در بررسی است. همچنین از یک کیسه بطری عایق بندی شده ، یک بند ضربدری و یک پد تعویض با جیب استفاده می شود. این جیب ها برای ذخیره ملزومات لازم برای تغییر پوشک مانند دستمال مرطوب ، کرم پوشک و پوشک یا دو پوشه مناسب هستند.

اگرچه این
کیف نوزاد مادرکر جادار است ، اما جیب کمتری برای نظم آن وجود دارد. این همان سطح سازمانی را که در این رقابت دیدیم ارائه نمی دهد. یک جیب زیپ داخلی کوچک برای یک تلفن و احتمالاً یک کیف پول ، یک جیب خارجی و دو جیب کشش داخلی وجود دارد. اگرچه این گرانترین کیف در بررسی نیست ، اما در رده بالایی قرار دارد و ما احساس می کنیم که این کیف تا حدودی اساسی برای قیمت است. با این حال ، اگر بر خلاف کرایه معمولی به دنبال یک کیف نوآورانه هستید ، Storksak گزینه والایی برای والدین است که به دنبال فضای بیشتر هستند.

پد تغییر پایین و پایین
Petunia ترشی پایین شهر Carryall

ابعاد: 13 "W x 12" H x 5.5 "D | وزن: 2.8 پوند
کیفیت عالی
بند قابل تنظیم طولانی
مقاوم در برابر آب
حجم محدود
بدون جیب عایق

Petunia Pickle Bottom City Carryall یک آهنگ رقص با کیفیت است که با الگوهای مختلف رنگی و طراحی های سرگرم کننده در دسترس است. طراحی کیف آن را به یک کیسه پوشک عالی تبدیل کرده است که می تواند وقتی کیف کیدو از آن بالاتر رود ، به یک کیف دستی ناز منتقل شود. دو نوع حمل وجود دارد که شامل دسته های واقعی حمل چرم و تسمه کراس اوور اختیاری است. تطبیق پذیری سبک حمل همیشه مفید است زیرا افراد لایک های مختلف و سبک بدنی دارند. این کیف دارای یک ایستگاه در حال تعویض زیپ است که برای ایجاد یک منطقه در حال تغییر بهداشتی بسیار عالی است. نمای بیرونی دارای یک پوشش ضد آب است ، بنابراین پاک کردن ماسوره کار ساده ای است.

در حالی که طراحی براق برای چشم جذاب است ، اما دارای حجم داخلی محدودی است. این
کوله پشتی لوازم نوزاد اوکی داگ کوچکترین مورد در بررسی است و اگرچه اندازه آن را با چند جیب داخلی و خارجی تعادل می بخشد ، اما به اندازه رقابت از آن استفاده نمی کند. همچنین هیچ جیب عایق بندی وجود ندارد که می تواند هنگام سفر با شیر مادر یا سایر مواردی که به یخچال و فریزر سفر می کنید ، درد باشد. اگر می خواهید همه چیز را با این کیف پوشک تمیز نگه دارید ، باید روی یک کولر کوچک کوچک سرمایه گذاری کنید. اگر در درجه اول شیر می خورید و به جیب عایق کاری احتیاج ندارید ، پس از آن City Carryall گزینه های حمل و نقل همه کاره با ویژگی های مفید و طراحی ضد آب را ارائه می دهد.

+ نوشته شده در  سه شنبه 5 آذر 1398ساعت 22:06  توسط جعفری 

بهترين مارك ساك نوزاد برای قرار دادن وسایل مورد نیاز نوزادان

بهترین کیف وسایل نوزاد برای شما: استفاده آسان
پرش هاپ اصلی صفحه گسترده باز

ابعاد: 14.8 "W x 14.2" H x 6.2 "D | وزن: پوند
دسترسی آسان داخلی
قیمت مناسب
سازمان بیرونی خوب
تسمه ها ناراحت کننده هستند
به جیب داخلی بیشتری احتیاج دارد


کیف لوازم کودک رایکو  Skip Hop Mainframe Wide Open Backpack به راحتی می تواند باز باشد تا به شما در یافتن موارد دلخواه خود کمک کند. دارای چندین جیب بیرونی با اندازه خوب ، از جمله دو جیب بزرگ جانبی مناسب برای بطری و لیوان آب شما برای بچه ها ، و فضای کافی برای ملزومات شما نیز هست. این کیف کاملاً ساخته شده است و با قیمتی عالی می تواند از حمل و نقل به کوله پشتی منتقل شود.

تسمه های کوله پشتی به گونه ای طراحی شده اند که تقریباً مانند کمربند ایمنی به نظر برسند ، اما کمی نازک تر است. در حالی که مواد نرم هستند ، جای خالی نیست و می تواند ناراحت کننده باشد. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که ناراحت کننده نیست آن را قبل از خرید کیسه مورد نظر خود را امتحان کنید. همچنین ، در حالی که ما از جیب های خارجی استفاده می کنیم ، سازمان داخلی بسیار کمی وجود دارد که می تواند برای جلوگیری از وضعیت سیاه چاله نیاز به سرمایه گذاری در کیسه های ذخیره سازی داشته باشد. با توجه به اینکه چند بار به موارد مورد نظر دسترسی پیدا می کنید و چند بار ممکن است تنها یک جست و جو در اختیار داشته باشید ، فکر می کنیم Mainframe یک تعویض بازی برای والدینی است که از یک کیف باز می توانند با یک دست خود لذت ببرند.


کیف لوازم کودک ایرانی بهترین ارزش
ملت کیف

ابعاد: 14 "W x 17" H x 7.5 "D | وزن: پوند
بزرگ
جیب های زیادی
با ارزش
به دارنده بطری اضافی احتیاج دارد
مسائل مربوط به کنترل کیفیت

کوله پشتی Bag Nation یک بسته بندی زیبا و با قیمت مناسب است. این کیف بدون جنس با 14 جیب چند منظوره برای همه ملزومات شما جادار است. از جمله این موارد ، یک جیب بطری عایق بندی شده ، یک جیب مخصوص دستمال مرطوب ، یک پد تعویض و کیسه های تمیز به عنوان بخشی از خرید شما هستند. دارای پارچه ای مقاوم در برابر آب است که برای ریزش یا هوای مرطوب مفید است. همچنین می توانید با داشتن کیسه ای که BPA بدون فسفات است و همچنین در آمریکا ساخته شده است ، احساس خوبی کنید. این کیف ارزان ترین کوله پشتی است که ما مورد آزمایش قرار داده ایم و درمورد آن خیلی دوست داریم.

در حالی که Nation دارای یک جیب عایق بندی شده برای بطری یا فنجان گل آلود است ، به اندازه کافی بزرگ نیست که بتواند یک بطری 8 اونس را با درب یا هر چیز بزرگتر تعبیه کند. هیچ جیب مش بیرونی برای بطری های بزرگتر وجود ندارد. همچنین گزارش هایی در مورد مسائل مربوط به کنترل کیفیت با تسمه های شکسته و مواد خرد شده گزارش شده است. در صعود ، آنها یک ضمانت مادام العمر را ارائه می دهند و در صورت نیاز به تعویض ، خدمات عالی مشتری را ارائه می دهند. اگر می خواهید یک کیف بدون لمس زنانه یا موضوع کودک ، کیف Nation می تواند یک مدعی برتر باشد.

بهترین آهنگسازی
آهنگ سازی اصلی Hip Cub

ابعاد: 14.5 "W x 13.5" H x 4.8 "D | وزن: 1.6 پوند
کم هزینه
اندازه کامل
جذاب
رنگ محو می شود
به راحتی کثیف می شود

اگر به دنبال یک کیف لوازم نوزاد ایرانی بودجه مناسب هستید ، گزینه Hip Cub Original Tote گزینه عالی است. در حالی که کمترین قیمت را در اختیار شما قرار می دهد ، شما هنوز هم یک کیف با کیفیت و زیبا با الگوی راه راه ساده ای تهیه می کنید که "کیف پوشک" را فریاد نمی زند. این یک کیسه با اندازه متوسط ​​مناسب است که بدون احساس داشتن چمدان های بزرگ ، ملزومات را متناسب می کند. این کیف یکی از گزینه های سبک تر است و دارای دو موقعیت حمل (ضرب و شتم و کراس اوور) است.

در حالی که مادران عاشق الگوی راه راه هستند ، بوم پنبه می تواند هر گونه خاک را نشان دهد. رنگهای تیره آن را بهتر پنهان می کنند ، اما نوارهای سفید قصد دارند سنگ آهک اجتناب ناپذیر را به نمایش بگذارند. تولید کننده پیشنهاد می کند که کیسه را با دست یا تمیز کردن خشک بشویید. اگرچه این امر می تواند از لکه ها مراقبت کند ، اما یک مشکل دیگر ایجاد می کند ، زیرا نوارهای رنگی هنگام شستشو محو می شوند - حتی با تمیز کردن لکه ، که یک ضربه گیر است. با این حال ، برای قیمت و راحتی ، شاید ارزش خرید این انتخاب شیک را فقط با قیمت مناسب برای بودجه داشته باشید.

عالی برای چند برابر
Ju-Ju-Be آماده شوید

ابعاد: 18.5 "W x 14" H x 6.5 "D | وزن: 3.5 پوند
سازماندهی آسان
ارگونومیک و خوش پوش
بادوام
سنگین
گران

Ju-Ju-Be Be آماده می شود دقیقاً همانطور که از نام آن پیداست با فراهم آوردن مکانی برای شما فراهم می کند تا تقریباً برای هر چیزی آماده شوید. این کیف بسیار جادار است و به خوبی ساماندهی شده است ، بنابراین شما هرگز تصمیم نمی گیرید که بیش از ملزومات خود فضای لازم را داشته باشید یا خیر. چندین محفظه و جیب برای ذخیره وسایل کودک وجود دارد ، به علاوه یک جیب پدر و مادر با اندازه خوب. Ju-Ju-Be بالشتک را در همه مکان های مناسب قرار می دهد تا بتوانید این کیف بزرگ را راحت تر حمل کنید ، چه سبک حمل و نقل و چه کراس اوور. اگر قصد استفاده از آن را برای چندین کودک دارید ، سرمایه گذاری بزرگی است ، زیرا با فضای زیادی بادوام است. قسمت بیرونی کیف دارای یک پوشش تفلون برای ضد آب بودن آن است ، این بدان معنی است که رنگ مهم نیست که چند بار برای شستن آن لازم باشد.

این کیف بزرگ است و مواد سنگین تر آن را به سنگین ترین گزینه با وزن 3.5 پوند تبدیل می کنند. در حالی که
کیف نوزاد ارزان قیمت به خوبی طراحی شده است ، وزن درنهایت روی شانه های شما تمام می شود. در حالی که گرانترین لیست ماست ، دانستن اینکه می توانید سالها از این کیف استفاده کنید و در 6 ماه دیگر نیازی به تعویض نخواهد داشت ، به ایجاد ارزش کمک می کند که قیمت را به یک وضعیت قابل کنترل تبدیل کند.

+ نوشته شده در  سه شنبه 5 آذر 1398ساعت 22:01  توسط جعفری 

بررسی ویژگی ها و قیمتهای ساک وسایل نوزاد

با داشتن تعداد زیادی ساك لوازم نوزاد ایرانی در بازار ، چگونه می توانید بگویید کدام گزینه ها بهترین هستند؟ ما بیش از 40 محصول برتر را مورد بررسی قرار دادیم و آنها را با 15 رقبای چشمگیر کنار هم قرار دادیم تا در کنار هم مقایسه کنند. ما عوامل مرتبط از جمله وزن ، ظرفیت ، ویژگی های سازمان ، روش های تمیز کردن و موارد دیگر را مرور کردیم. پیدا کردن کیف مناسب پوشک برای خانواده شما می تواند یکی از اجزای اساسی ساخت آسانتر مسافرتها با آن باشد. خواندن موارد مثبت و منفی هر کیسه را به همراه توصیه های خرید خودی خود ادامه دهید تا بتوانید تعیین کنید کدام کیف برای خانواده و بودجه شما بهترین است.

مکانی برای همه چیز
Ju-Ju-Be B.F.F.
ابعاد: 14 "W x 12" H x 6.5 "D | وزن: 2.8 پوند
کیفیت عالی
سازماندهی آسان
قابل شستشو با ماشین
سنگین
مشکلات زیپ

Ju-Ju-Be B.F.F. کوله پشتی بزرگ و کوچکتر یا کوله پشتی با ویژگی های سازمان شگفت انگیز است. نه تنها جیب برای همه چیز وجود دارد ، بلکه جیب ها نیز به خوبی طراحی شده اند. بعضی از کیف ها دارای جیب هایی هستند که اندازه های غیرمعمول دارند یا به روش های مفید تنظیم نشده اند. نه با این
مدل کیف نوزادی دخترانه اگرچه نسبت به سایر موارد آزمایش شده بسیار ریز و درشت تر است ، اما آرایش متفکرانه باعث می شود تا وسایل و وسایل کودک شما آسان تر شود. این کیف نیز قابل شستشو با ماشین است. ما دیده ایم که چطور وسایل حمل غذا و نوشیدنی و کرم ها و پوشک های کثیف آلوده می شوند ، بنابراین بسیار عالی است که می توانید آن را در دستگاه ریخته و بروید.

با ورود به عنوان یکی از سنگین ترین گزینه ها ، ممکن است بخواهید چگونگی بارگیری کیف خود را در نظر بگیرید. آیا شما بیش از حد بسته بندی هستید؟ آیا برای چندین کودک وسایل حمل خواهید کرد؟ اگر چنین است ، می توانید وزن کمتری داشته باشید و یا در پیدا کردن فضای کافی در کیف مشکل دارید. همچنین ، گزارش هایی درباره زیپ های معیوب در B.F.F وجود دارد ، و در حالی که ما آن را تجربه نکردیم ، چیزی است که باید به خاطر بسپاریم. اگر مشکلی دارید ، پنجره بازده فقط 30 روز است ، بنابراین این کیف نیست که بخواهید خریداری کنید و منتظر بمانید تا استفاده کنید. اگر وزن نگرانی ندارد و شما نسبت به چیزهای دیگر برای سازمان ارزش قائل هستید ، پس از آن B.F.F. باید در صدر لیست شما باشد.

سازمان عالی در یک بسته بندی سبک
پرش هاپ گراند مرکزی
ابعاد: 18 "W x 13" H x 6 "D | وزن: 0.9 پوند
بسیار سبک وزن است
سازماندهی آسان
ارزش عالی
بند ضربدر
تعویض پد فاقد است

Skip Hop Grand Central یک آهنگ دلپذیر و ارزان است که بسیار سبک وزن است. وزن کمتر از یک پوند ، سبک ترین کیف در بررسی است و وزن کمتری باعث فشار کمتری روی شانه در هنگام چمدان کردن وسایل کودک شما می شود. این کیف بزرگ است ، اما آنها کار بزرگی را انجام داده اند که جیب های مختلف سازمانی برای جلوگیری از شکل گیری "سیاه چاله" در انتهای کیف ایجاد کرده اند. همچنین یک جیب والدین جداگانه نیز وجود دارد که تمام ملزومات شما را در خود جای داده است. هنگامی که روزهای وظیفه پوشک آن انجام شد ، می تواند کاملاً به لباس آخر هفته منتقل شود. ما همچنین دوست داریم که کیسه BPA و فتالات بدون فتالات باشد ، زیرا مزایای آن پستانک ها ، فنجان ها و بطری ها نیست. با همه اینها در یک قیمت عالی ، ضرب و شتم دشوار است.

یکی از اصلی ترین شکایات در مورد این
بهترين مارك ساك نوزاد عدم وجود بند شانه متقاطع است. با توجه به اندازه بزرگ بودن کیف ، خوب است که وزن را به جای حمل آن در دست خود ، در سراسر بدن خود توزیع کنید. برخی از کاربران تسمه ای را از کیسه دیگر می گیرند و یا یکی از آنها را برای اضافه کردن خریداری کرده اند. همچنین ، پد تعویض کمی کوچک است. اگرچه می توانیم فرض کنیم این است که وزن کل کیف را زیر یک پوند حفظ کنیم ، مطمئناً می تواند از یک نسخه جدید استفاده کند. علی رغم ضعف در حال تغییر ، فکر می کنیم گراند مرکزی مناسب برای بودجه یک کیسه سبک و همه کاره است که شما چندین بار استفاده را پیدا خواهید کرد.
پکیج مفید برای مکانهای طولانی
کوله پشتی DadGear

ابعاد: 12 "W x 18" H x 10 "D | وزن: 2.6 پوند
صدای بلند
به خوبی سازمان یافته
راحت
سنگین
گیره قفسه سینه را ندارد


کیف لوازم کودک کاپلا  DadGear از خارج به نظر می رسد یک کوله پشتی سنتی است ، اما وقتی آن را باز می کنید ، تمام قابلیت های یک کیسه پوشک استثنایی را دارد. آنها که توسط دو پدر و مادر صاحب و اداره می شوند ، به مواردی همچون جیب مخصوص جلو پاکسازی ، باز کردن محفظه های کاملاً زیپ دار و یک چکش پوشک برای فکر نگه داشتن پوشک در بالای کیف فکر کرده اند. همچنین دو جیب مخصوص بطری (عایق بندی نشده) نیز وجود دارد. این کیف بزرگ دارای فضای داخلی کافی برای قرار دادن وسایل برای بیش از یک کیدو و جیب های کافی برای سازماندهی هر آنچه شما نیاز دارید با خودتان تهیه کنید. و بعد از اینکه کوله پشتی را بارگذاری کردید ، بندهای راحت و خالی آن ، پوشیدن آن را لذت بخش می کند.

این کیف کمی سنگین تر از چندین بسته دیگر است که ما آزمایش کردیم. در حالی که تسمه های راحت و تنظیم آسان باید به توزیع وزن کمک کند ، اما فاقد گیره قفسه سینه است تا بتواند مقداری از فشار شانه ها را برطرف کند. با داشتن همه دنده ای که می توانید در این کیف قرار دهید ، خوب است که به تحمل بار کمک کنید. این کیسه پوشک زیبا و غیر سنتی همه پدرها (و مادران زیادی) را آرزو می کند که مایل باشند یکی از آنها را داشته باشند.

+ نوشته شده در  سه شنبه 5 آذر 1398ساعت 21:57  توسط جعفری