سریع ترین راه های خرید ساک لوازم کودک

با داشتن تعداد زیادی ساك لوازم نوزاد ایرانی در بازار ، چگونه می توانید بگویید کدام گزینه ها بهترین ه

بررسی ویژگی ها و قیمتهای ساک وسایل نوزاد

با داشتن تعداد زیادی ساك لوازم نوزاد ایرانی در بازار ، چگونه می توانید بگویید کدام گزینه ها بهترین هستند؟ ما بیش از 40 محصول برتر را مورد بررسی قرار دادیم و آنها را با 15 رقبای چشمگیر کنار هم قرار دادیم تا در کنار هم مقایسه کنند. ما عوامل مرتبط از جمله وزن ، ظرفیت ، ویژگی های سازمان ، روش های تمیز کردن و موارد دیگر را مرور کردیم. پیدا کردن کیف مناسب پوشک برای خانواده شما می تواند یکی از اجزای اساسی ساخت آسانتر مسافرتها با آن باشد. خواندن موارد مثبت و منفی هر کیسه را به همراه توصیه های خرید خودی خود ادامه دهید تا بتوانید تعیین کنید کدام کیف برای خانواده و بودجه شما بهترین است.

مکانی برای همه چیز
Ju-Ju-Be B.F.F.
ابعاد: 14 "W x 12" H x 6.5 "D | وزن: 2.8 پوند
کیفیت عالی
سازماندهی آسان
قابل شستشو با ماشین
سنگین
مشکلات زیپ

Ju-Ju-Be B.F.F. کوله پشتی بزرگ و کوچکتر یا کوله پشتی با ویژگی های سازمان شگفت انگیز است. نه تنها جیب برای همه چیز وجود دارد ، بلکه جیب ها نیز به خوبی طراحی شده اند. بعضی از کیف ها دارای جیب هایی هستند که اندازه های غیرمعمول دارند یا به روش های مفید تنظیم نشده اند. نه با این
مدل کیف نوزادی دخترانه اگرچه نسبت به سایر موارد آزمایش شده بسیار ریز و درشت تر است ، اما آرایش متفکرانه باعث می شود تا وسایل و وسایل کودک شما آسان تر شود. این کیف نیز قابل شستشو با ماشین است. ما دیده ایم که چطور وسایل حمل غذا و نوشیدنی و کرم ها و پوشک های کثیف آلوده می شوند ، بنابراین بسیار عالی است که می توانید آن را در دستگاه ریخته و بروید.

با ورود به عنوان یکی از سنگین ترین گزینه ها ، ممکن است بخواهید چگونگی بارگیری کیف خود را در نظر بگیرید. آیا شما بیش از حد بسته بندی هستید؟ آیا برای چندین کودک وسایل حمل خواهید کرد؟ اگر چنین است ، می توانید وزن کمتری داشته باشید و یا در پیدا کردن فضای کافی در کیف مشکل دارید. همچنین ، گزارش هایی درباره زیپ های معیوب در B.F.F وجود دارد ، و در حالی که ما آن را تجربه نکردیم ، چیزی است که باید به خاطر بسپاریم. اگر مشکلی دارید ، پنجره بازده فقط 30 روز است ، بنابراین این کیف نیست که بخواهید خریداری کنید و منتظر بمانید تا استفاده کنید. اگر وزن نگرانی ندارد و شما نسبت به چیزهای دیگر برای سازمان ارزش قائل هستید ، پس از آن B.F.F. باید در صدر لیست شما باشد.

سازمان عالی در یک بسته بندی سبک
پرش هاپ گراند مرکزی
ابعاد: 18 "W x 13" H x 6 "D | وزن: 0.9 پوند
بسیار سبک وزن است
سازماندهی آسان
ارزش عالی
بند ضربدر
تعویض پد فاقد است

Skip Hop Grand Central یک آهنگ دلپذیر و ارزان است که بسیار سبک وزن است. وزن کمتر از یک پوند ، سبک ترین کیف در بررسی است و وزن کمتری باعث فشار کمتری روی شانه در هنگام چمدان کردن وسایل کودک شما می شود. این کیف بزرگ است ، اما آنها کار بزرگی را انجام داده اند که جیب های مختلف سازمانی برای جلوگیری از شکل گیری "سیاه چاله" در انتهای کیف ایجاد کرده اند. همچنین یک جیب والدین جداگانه نیز وجود دارد که تمام ملزومات شما را در خود جای داده است. هنگامی که روزهای وظیفه پوشک آن انجام شد ، می تواند کاملاً به لباس آخر هفته منتقل شود. ما همچنین دوست داریم که کیسه BPA و فتالات بدون فتالات باشد ، زیرا مزایای آن پستانک ها ، فنجان ها و بطری ها نیست. با همه اینها در یک قیمت عالی ، ضرب و شتم دشوار است.

یکی از اصلی ترین شکایات در مورد این
بهترين مارك ساك نوزاد عدم وجود بند شانه متقاطع است. با توجه به اندازه بزرگ بودن کیف ، خوب است که وزن را به جای حمل آن در دست خود ، در سراسر بدن خود توزیع کنید. برخی از کاربران تسمه ای را از کیسه دیگر می گیرند و یا یکی از آنها را برای اضافه کردن خریداری کرده اند. همچنین ، پد تعویض کمی کوچک است. اگرچه می توانیم فرض کنیم این است که وزن کل کیف را زیر یک پوند حفظ کنیم ، مطمئناً می تواند از یک نسخه جدید استفاده کند. علی رغم ضعف در حال تغییر ، فکر می کنیم گراند مرکزی مناسب برای بودجه یک کیسه سبک و همه کاره است که شما چندین بار استفاده را پیدا خواهید کرد.
پکیج مفید برای مکانهای طولانی
کوله پشتی DadGear

ابعاد: 12 "W x 18" H x 10 "D | وزن: 2.6 پوند
صدای بلند
به خوبی سازمان یافته
راحت
سنگین
گیره قفسه سینه را ندارد


کیف لوازم کودک کاپلا  DadGear از خارج به نظر می رسد یک کوله پشتی سنتی است ، اما وقتی آن را باز می کنید ، تمام قابلیت های یک کیسه پوشک استثنایی را دارد. آنها که توسط دو پدر و مادر صاحب و اداره می شوند ، به مواردی همچون جیب مخصوص جلو پاکسازی ، باز کردن محفظه های کاملاً زیپ دار و یک چکش پوشک برای فکر نگه داشتن پوشک در بالای کیف فکر کرده اند. همچنین دو جیب مخصوص بطری (عایق بندی نشده) نیز وجود دارد. این کیف بزرگ دارای فضای داخلی کافی برای قرار دادن وسایل برای بیش از یک کیدو و جیب های کافی برای سازماندهی هر آنچه شما نیاز دارید با خودتان تهیه کنید. و بعد از اینکه کوله پشتی را بارگذاری کردید ، بندهای راحت و خالی آن ، پوشیدن آن را لذت بخش می کند.

این کیف کمی سنگین تر از چندین بسته دیگر است که ما آزمایش کردیم. در حالی که تسمه های راحت و تنظیم آسان باید به توزیع وزن کمک کند ، اما فاقد گیره قفسه سینه است تا بتواند مقداری از فشار شانه ها را برطرف کند. با داشتن همه دنده ای که می توانید در این کیف قرار دهید ، خوب است که به تحمل بار کمک کنید. این کیسه پوشک زیبا و غیر سنتی همه پدرها (و مادران زیادی) را آرزو می کند که مایل باشند یکی از آنها را داشته باشند.

+ نوشته شده در  سه شنبه 5 آذر 1398ساعت 21:57  توسط جعفری