سریع ترین راه های خرید ساک لوازم کودک

کیف نوزاد خود را تمیز نگه دارید اگر یک کودک نو پا کنجکاوی ندارید که به اطراف خود بپردازید ، یک لک

کیف لوازم نوزاد خود را با این نکات ساده تمیز کنید

کیف نوزاد خود را تمیز نگه دارید

اگر یک کودک نو پا کنجکاوی ندارید که به اطراف خود بپردازید ، یک لکه پاک کننده فوری لکه دار (مانند Tide To Go) در کیف خود نگه دارید تا به محض پیدایش لکه ها را حل کند. همچنین از قرار دادن کیف خود در نور مستقیم آفتاب تا حد امکان خودداری کنید تا از محو شدن رنگ خودداری کنید.

یادداشت بردار
اگر یک کیف پوشک چرمی دارید ، ایده خوبی است که حداقل هر شش ماه پس از تمیز کردن شرایط را شرط کنید. این روغنهای طبیعی چرم را دوباره پر کرده و آن را سالم و براق نگه می دارد.

ترفند دیگری که من دوست دارم استفاده از جوش شیرین برای کاهش بوی بد در
کوله پشتی لوازم نوزاد شما است. جوش شیرین برخلاف اسپری های دفع شونده شیمیایی که بطور موقت بوی بد را پوشانده اند ، بو را به خوبی خنثی می کند (1). به علاوه ، این ارزان تر از اسپری های معطر است.

یک کیسه Ziploc را با مقداری جوش شیرین پر کنید و حداقل 24 ساعت در کیسه پوشک خود بگذارید. این امر به ویژه در صورت استفاده از پوشک پارچه ای از آنجایی که بیشتر اوقات پوشک های کثیف را در کیف خود دارید استفاده می شود

اگرچه مانع از کثیف شدن کیف شما نمی شود ، در صورت رسیدگی به خاک و لکه ها به محض وقوع ، چربی پوشک خود را در حالت نوک تیز نگه دارید.

کدام محصولات تمیز کننده ایمن هستند؟

تمیز کردن کیسه پوشک و محصولات شما بستگی به مواد آن دارد.

یاد آوردن
قبل از تمیز کردن
کیف نوزاد کوکالو خود ، دستورالعمل های سازنده را ببینید و همیشه تأیید کنید که کیف پوشک شما قبل از ریختن آن در ماشین لباسشویی قابل شستشو باشد. در غیر این صورت ، شاید لازم باشد که دستگاه و شستشوی دست را در سینک یا وان بکشید یا حتی فقط آن را تمیز کنید.

به یاد داشته باشید که قبل از اعمال روی کل سطح ، ابتدا هر ماده پاک کننده و پاک کننده لکه را در قسمت کوچکی از کیف خود آزمایش کنید. برای امنیت بیشتر با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید یا وب سایت سازنده کیف را بررسی کنید تا ببینید چه محصولات تمیز کننده ای را توصیه می کنند. برخی از تولید کنندگان ممکن است توصیه های خاصی داشته باشند یا فقط از آب استفاده کنند.

کوله پشتی لوازم کودک کالرلند
یادداشت بردار
اگر کیسه پوشک شما برای شستشوی ماشین ایمن است ، اما روتاتور داخلی در واشر دارید ، در برخی از کیسه های لباسشویی مش سرمایه گذاری کنید. اینها از آسیب دیدن کیف شما جلوگیری می کند و همچنین به بهتر شدن مواد شوینده لباسشویی کمک می کند.

اگر کیف شما با چرم واقعی ساخته شده است بسیار محتاط باشید. ممکن است برخی از آموزش های تمیز کردن چرم را پیدا کنید که به شما می گوید از الکل یا استون برای از بین بردن لکه ها استفاده کنید. این توصیه وحشتناک است ، زیرا الکل و استون می توانند رنگ کیف شما را از بین برده و انتهای آن را خراب کنند.

هرگز از مالیدن الکل ، دستمال مرطوب کننده های ضد عفونی کننده ، اسپری مو ، پاک کننده پنجره و یا پاک کننده ناخن ناخن روی کیف چرم خود استفاده نکنید ، زیرا احتمال دارد آنها آسیب بیشتری نسبت به خوبی داشته باشند (2).

تمیز کردن کیف های پوششی مصنوعی

خوشبختانه بسیاری از
کیف نوزاد ایرانی سبک و کوله پشتی متداول مانند JuJuBe و ادی بائر با مواد مصنوعی قابل شستشوی ماشین ساخته شده اند. در اینجا نحوه تمیز کردن کیسه پوشک مواد مصنوعی شما آورده شده است.

    همه چیز را در آن بردارید. سطل زباله را دور ریخته و وسایل غیرضروری را کنار بگذارید. آن را به صورت وارونه و داخل آن (در صورت امکان) روی سطل زباله تلنگر بزنید و چند بار تکان دهید تا هرگونه خرده خرده چوب یا زباله ها برداشته شود.
    خلاء تمام بقایای مانده یا هر موی حیوان در داخل و خارج کیف خود را.
    آن را روی حوله یا هر سطح تمیز تنظیم کنید. اگر کیف خود را درون بیرون چسبانید ، آن را به همین روش نگه دارید.
    هر تسمه جداشونده را برداشته و کنار بگذارید.
    تمام لکه های داخلی و خارجی را در قسمت اول کیف خود با یک لکه بردار انتخاب کنید. پاک کننده اثاثه یا لوازم داخلی مرجانی آبی برای تمیز کردن مواد مصنوعی مانند نایلون فوق العاده کار می کند. اما ، از استفاده از این ماده با چرم ، جیر و ابریشم خودداری کنید. از بین برنده دیگر لکه های مفید رایج شامل Shout ، OxiClean یا Buncha Farmers Stain Stick می باشد.
    بگذارید حداقل 5 دقیقه بنشیند.
    با استفاده از یک حرکت دایره ای ، مسواک های قبلی را با مسواک قدیمی پاک کنید.
    پات را با یک حوله تمیز خشک کنید.
    کیف خود را بپیچید و مراحل 6-9 را تکرار کنید.
    اگر تسمه های شما همان مواد کیف است (یعنی چرم یا جیر نیست) ، مراحل 6-9 را روی تسمه ها تکرار کنید.
    سپس ، در صورت امکان ماشین یا دستی کیف خود را بشویید. زیپ و فلپ ها را قبل از شستن باز کنید و در صورت امکان داخل آن را بشویید. توصیه می کنم از چرخه ملایم / شستشوی دست روی دستگاه خود با آب سرد و یک شستشوی اضافی استفاده کنید تا همه گلدان ها خارج شوند. اگر یک روتاتور داخلی در دستگاه خود دارید ، به خاطر داشته باشید که از کیسه لباسشویی مش استفاده نکنید تا به کیف شما آسیب نرساند.
    آویزان کنید تا خشک شود. مجدداً تمام زیپ ها و جیب ها را هنگام خشک شدن و خشک شدن در یک منطقه با تهویه مناسب باز بگذارید ، اما از تابش مستقیم نور خورشید برای جلوگیری از محو شدن رنگ استفاده کنید.

تمیز کردن کیسه پوشک چرم

کیف های چرمی نسبت به کیف هایی که با مواد مصنوعی ساخته شده اند ، کمی توجه بیشتری می خواهند. اگر کیسه پوشک ساخته شده از چرم دارید این مراحل را دنبال کنید.

    کیف خود را خالی کنید. آن را روی سطل زباله ریخته و چند بار تکان دهید تا هرگونه خرده خرده چوب یا آوار برداشته شود.
    داخل کیف خود را جاروبرقی بزنید تا هر چیزی را که از دست داده اید یا موهای حیواناتی جمع آوری شده از بین ببرید.
    یک پارچه تمیز را فقط با آب ملایم کنید و قسمت بیرونی کیف خود را با پارچه مرطوب بشویید.
    در مرحله بعدی ، یک پارچه تمیز و خشک را با یک ماده پاک کننده چرمی معتبر ، pH و اسپری کنید و با پاک کردن آن شروع کنید

+ نوشته شده در  سه شنبه 5 آذر 1398ساعت 23:07  توسط جعفری