سریع ترین راه های خرید ساک لوازم کودک

یک کیف پوشک قابل اعتماد و قابل اعتماد که هم کاربردی و هم شیک است برای هر پدر و مادر جدید ضروری است.

قسمت های مختلف خرید ساک لوازم نوزاد در سال 98

یک کیف پوشک قابل اعتماد و قابل اعتماد که هم کاربردی و هم شیک است برای هر پدر و مادر جدید ضروری است. و در حالی که اغلب افراد مانند حمل یک کیف عمل می کنند ، تجربهای ساک لوازم نوزاد کاملاً جدید برای پدران جدید است ، اما اکثر مردان قبل از آنکه در مدرسه ، محل کار یا سالن بدنسازی مرتب شوند ، کوله پشتی یا کیسه مسنجر حمل کرده اند. بزرگترین تفاوت بین این کیف ها و یک کیف پوشک این است که شخصی که بعد از رسیدن کودک به شما می رسد ، به برخی ویژگی های اضافی نیاز دارد تا بتوانید تغییر پوشک و وعده های غذایی را به موقع تغییر دهید.

چه چیزی را در کیف دستی پوشک مردانه جستجو کنید
نه تنها هر کوله پشتی یا دلفیل می تواند یک کیف پوشک را برای پدر جایگزین کند. کیف کامل باید دارای موارد زیر باشد:

ذخیره سازی - شما باید بتوانید چیزهای زیادی را بیش از پوشک و دستمال مرطوب بسته بندی کنید (فکر می کنید یک مجموعه یدکی از لباس کودک ، مواد خوراکی ، اسباب بازی و غیره). برای چیزهای خود (کلیدها ، تلفن ، کیف پول) ، ترجیحا در جیب جلوی قابل دسترسی ، کمی باقی مانده از اتاق نیز می خواهید.
جیب - برای نگه داشتن همه چیز مورد نیاز خود ، کیف پوشک شما باید به جیب های زیادی مجهز باشد ، فروشگاه کوله پشتی  لوازم نوزاد ایده آل با زیپ ها و لایه های ضد آب ، و همچنین مناطق عایق بندی شده برای نگهداری بطری های کودک.
مواد قابل شستشو - از آنجا که مطمئناً می توانید چیزهای کثیفی را پیش بینی کنید ، جستجوی کیف پوشک ساخته شده از پارچه ای که تمیز کردن آن آسان است ، مفید است.
سبک یکی دیگر از فاکتورهایی است که باید در نظر بگیرید ، از آنجا که این کیف قرار است هر روز جزء گروه شما باشد. مهم است که سبکی را انتخاب کنید که هم برای شما مناسب باشد اما هنوز هم کاربردی باشد و هم همه موارد ضروری را که در بالا به آنها اشاره کردیم.

محبوب ترین سبک های برای پدران:

کوله پشتی - بدون شک شما در حال حاضر با کوله پشتی ها آشنا هستید ، اما مراقب گزینه های قابل تبدیل باشید که می توانند کراس اوور نیز باشند.
کیسه های آخر هفته - این سبک از کیف ها بیشتر شبیه کیف هایی است که برای مسافرت کوتاه یا استراحت آخر هفته برگشته اید و فضای کافی برای تجهیزات بیش از یک روز دارید.
سبک مسنجر - این کیف ها طوری طراحی شده اند که کمی شبیه به یک کیف دستی گاه به گاه هستند و معمولاً برای داشتن حمل و نقل آسان ، بند بند متقاطع دارند.

چرا ما آن را دوست داریم
کوله پشتی بی جنس و جنب و جوش که ممکن است باشد ، فضای کافی برای همه نیازهای پوشک و سایر موارد شما فراهم می کند. درست به تعهد شرکت Honest ، این مواد از 100 درصد مواد وگان ساخته شده است و هیچ نوع فوم سمی یا پی وی سی ندارد. این همه جیب های اساسی ، از جمله پوشش بدون PVC که در برابر لکه های کثیف و جیب های عایق بندی شده برای تنقلات بطری محافظت می شود ، بارگیری شده است. همچنین مجهز به پد تعویض فوم می باشد که دارای جیب های زیپ دار برای دستمال مرطوب و سایر وسایل پوشک است.

بهترین کیسه پوشک آخر هفته مردان
JuJuBe کلون
کلون عنجوب
در آمازون با 150 دلار شروع می شود
اکنون اضافه کنید به Registry Amazon اضافه کنید
چرا ما آن را دوست داریم
این کیسه پوشک مخصوص هفته ، به نظر می رسد چیزی است که پدر یا مادر می توانند برای تعطیلات آخر هفته از سالن بدنسازی یا سفر برای دیدار با مادربزرگ و پدربزرگ استفاده کنند ، اما این ویژگی شامل همه چیزهایی است که شما برای مراقبت از کودک کوچک خود در حال انجام هستید. با تعداد انگشت شماری از جیب های محفظه اصلی ، از جمله دو عایق مخصوص بطری های کودک ، می توانید همه چیز را به راحتی سامان دهید. کیف لوازم نوزاد  این همچنین شامل یک لایه در حال تغییر فوم حافظه است که از مواد مقاوم در برابر باکتری ها و لکه ها ساخته شده است. تسمه های کیف به راحتی قابل تنظیم و جداشونده هستند ، بنابراین می توانید نگهدارنده را به یک کیف دستی به سبک رسول در یک خرج تغییر دهید.

بهترین کیف پوشک مردانه همه
Petunia ترشی پایین کار + کوله پشتی بازی
Petunia ترشی پایین کار + کوله پشتی بازی
در آمازون با 179 دلار شروع می شود
اکنون اضافه کنید به Registry Amazon اضافه کنید
چرا ما آن را دوست داریم
این کیف مدرن همه چیز شما را برای مقابله با تغییرات پوشک به آسانی در خانه قرار می دهد. مواد داخلی و خارجی هر دو ضد آب هستند و همین امر باعث می شود آن را برای هر مکانی ایده آل کنید ، خواه زمین بازی یا ساحل. حاوی دو جیب در قسمت بیرونی و هفت قسمت داخلی است که یکی از آنها برای بطری های کودک عایق بندی شده است ، همچنین یک ایستگاه تعویض پوشک زیرپوش داخلی و یک کیف دستمال مرطوب وجود دارد. تسمه های کوله پشتی برای راحتی فوق العاده خالی هستند (سلام ، این چیزها سنگین می شوند!) ، و قسمت پشتی با آستین ساک لوازم نوزاد چرخ دستی یکپارچه کوسن شده است. همچنین برای کلیدهای خود یک آستین لپ تاپ داخلی و قلاب دارد ، بنابراین می توانید همه موارد مورد نیاز خود را در یک مکان داشته باشید.

من کیف بسته ای را در بسته بندی Start Well Stay Well خود ندارم
ما قطعاً می دانیم که چقدر می تواند این ناامید کننده باشد. از فوریه 2017 ، کیسه های پوشک دیگر بخشی از بسته بندی بستر کودک Nestlé نیستند ، با این حال ، ما قول می دهیم که آنرا جایگزین چیزهای حتی بهتر کنیم!

به عنوان عضو برنامه ما ، کوپن ها و نمونه های مختلفی از Nestle و همکاران ما دریافت خواهید کرد. این پس انداز را هم از طریق عضویت در روز تولد نوزاد و هم در تولد Ready for Baby Pack و همچنین ساک لوازم کالرلند از طریق پست الکترونیکی یا نامه الکترونیکی پیدا خواهید کرد.

با از بین بردن کیسه پوشک ما اکنون می توانیم پس انداز بیشتری را برای اعضای خود - چه از طرف ما و چه از شرکای خود - برای شما فراهم کنیم تا محصولات بیشتری را امتحان کنید! ما تضمین می کنیم که مقداری که اکنون با کوپن دریافت می کنید ، ارزش کیف پوشک را جبران می کند.

کیف های پوشک عمده فروشی از چین: راهنمای کامل 2019
ما در دو سال گذشته بسیاری از مشتریان جدید را برای وارد کردن کیف های پوشک از چین دریافت کرده ایم. بسیاری از آنها نمی دانند چگونه کیف پوشک را از چین وارد کنند. آنها هنگام خرید کیف پوشک با مشکلات زیادی روبرو می شوند. این مقاله به مشتریانی که مایل به فروش عمده پوشک پوشک در چین هستند ، کمک می کند. همچنین به افرادی که مایل به شروع کار کیف پوشک هستند کمک می کند.

ما نکاتی را که واردکنندگان بیشتر از همه نگران آن هستند لیست می کنیم:

انواع کیسه پوشک شما می توانید از چین وارد کنید. کیف لوازم دوقلو
قیمت عمده فروشی کیسه های پوشک در چین چقدر است؟
هزینه حمل و نقل برای واردات کیسه های پوشک از چین است.
چگونه کیف های پوشک را سفارشی کنیم؟
مسائل کیفی که باید درباره کیفهای پوشک بدانید.
چگونه تولید کنندگان / تولید کنندگان کیسه پوشک را در چین پیدا کنیم؟
تولید کنندگان کیسه پوشک در چین واقع شده اند؟
لطفاً توجه داشته باشید که ما اطلاعات مربوط به طراحی مشتری یا محصول را فاش نمی کنیم. تمام عکس های محصول از گوگل و آمازون است.

 

انواع مختلف کیسه های پوشک شما می توانید از چین وارد کنید

یک مرد خردمند یک بار به من گفت ، دو چیز در زندگی وجود دارد که اجتناب ناپذیر است. مرگ و تغییر. "با بالغ شدن ، این جمله با صدای بلند بلند می شود و از هر جنبه ای از زندگی من بلند است. ما شاهد تغییر در دیدگاه ها و دیدگاه های رهبران سیاسی ، اقتصاد ، روندها و همه چیز هستیم. اوضاع به طور مداوم در زندگی ساک وسایل کالرلند ما در حال تغییر است و وظیفه ما این است که افراد برای آنچه ارزشش را دارد تغییر دهند و با دنیای برای همیشه در حال تغییر حرکت کنند.

طی چند دهه گذشته ، نقشهایی که زنان در جامعه ما بازی می کنند تغییر کرده است. یک فعال فمینیستی ثابت کرد که زنان به همان اندازه مردان توانا هستند. این امر قابل قبول شد و تقریباً مورد تشویق زنان قرار گرفت تا در خارج از خانه های خود شغل خود را بگیرند ، در دانشگاه شرکت کنند و زندگی خود را با جاه طلبی بالاتر ، شعور بیشتر و انگیزه بیشتر انجام دهند.

نحوه اداره خانه ها نیز با گذشت زمان تغییر کرده است. با دریافت تعداد بیشتری از زنان مدرک دانشگاهی و کار در خارج از خانه ، خانواده ها مجبور به تغییر نحوه عملکرد زندگی در خانه خود شدند. مسئولیتهای خانه به طور مساوی بین زن و مرد و زن تقسیم می شد.

سپس و اکنون ، مردان به عنوان سرپرست خانوار مورد بررسی قرار گرفتند ، اما زنان دلیل اصلی این امر بودند که چرا خانه یکنواخت اداره می شود. با این گفته محصولاتی که زنان استفاده می کردند و باید با گذشت زمان تغییر کنند. یک خانواده شلوغ به معنای این است که مادران نیاز به ساماندهی بیشتری دارند. محصولات جدید و مرسوم ، مد روز برای کمک به مادران در این جهان در حال تغییر تولید می شود.

محصولاتی برای کمک به والدین ایجاد شده است تا والدین بتوانند سازمان یافته تر شوند. کیسه های پوشک در بالای این لیست قرار داشتند. از آنجا که تعداد بیشتری از مادران در خارج از خانه وقت خود را سپری می کردند ، داشتن کیفی که آسان ، قابل دسترسی و سازماندهی شده باشد ، ضرورت داشتن یک معامله یکنواخت بین خانه و محل کار مادر بود. در ابتدا ، کیسه های پوشک صرفاً به عنوان یک وسیله حمل و نقل استفاده می شدند ، با این حال ، هرچه زمان تغییر کیف های پوشک مادر به عنوان سازمان دهنده زندگی فرزندانشان استفاده می شد. کیسه های پوشک نه تنها پوشک و دستمال مرطوب را نگه می دارند ، بلکه چندین ضرورت دیگر را نیز در خود جای می دهند که کودک در طول ساک لوازم چیکو  روز هنگام کار مادر خود به آن نیاز دارد.

امروز کیف جدید پوشک مد روز به صحنه آمده است که جیب های جدید سازمانی و لوازم جانبی دیگری را در رنگ ها و سبک های متنوع ارائه می دهد تا همه اعضای خانواده از آن لذت ببرند و این امر باعث می شود تا بتوانید کیسه پوشک را بسیار راحت کنید. کوله پشتی و باند مدرسه دارای محفظه های مخفی پنهانی با لوازم جانبی جدید است که به کودکان اجازه می دهد به سبک و سیاق در مدرسه شرکت کنند اما سازماندهی را تشویق می کنند. به دلیل اینکه زمان در حال تغییر است ، کودکان ترجیح می دهند از فن آوری های جدید استفاده کنند و از مهارت بالایی برخوردار باشند.

از آنجا که کیف های کودک در چندین کشور به قدری مشهور شده اند ، طیف گسترده ای از این کیف ها وجود دارد که هم اکنون در بازار موجود است. از فراوانی طرح ها ، رنگ ها ، اندازه ها و شکل های موجود شگفت زده خواهید شد. گذشته از آن ، کیف های کودک نیز در مواد ساخته شده از یکدیگر تفاوت دارند. حتی سبک های مختلفی از این کیف ها وجود دارد که می تواند متناسب با سبک ها و ترجیحات مادران باشد. اگر شما یک مادر شیک هستید و عاشق کیف های مارک هستید ، اکنون کیف های کودک طراح دقیقاً برای شما موجود است.


 
آگهی ها
هنگامی که به قسمت اطراف کیف می پردازید و در مرکز خرید قدم می زنید ، انواع مختلفی از کیف های کودک را پیدا خواهید کرد که مطمئناً می توانند شما را دچار اضطراب کنند. برای اینکه ایده ای در مورد  ساک لوازم هر یک از این نوع کیف های کودک بگذارید ، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به هر یک از آنها بیندازیم. در زیر برخی از انواع مختلف کیف های کودک و برخی از اطلاعات اصلی در مورد هر یک از آنها ذکر شده است.

انواع کیف های کودک
کیف دستی کیف دستی
این نوع کیف های کودک در بین مادران بسیار محبوب است. اگرچه آنها بیش از پانزده سال در بازار به سر می برند ، اما هنوز معروف ترین کیف های پوشک تا به امروز هستند. چندین شخصیت مشهور و نماد معروف وجود دارد که هم اکنون از کیف های پوشک کیف دستی استفاده می کنند. این نوع کیف باعث می شود مادر  ساک وسایل ایرانی همزمان احساس جوانی و راحتی کند ، به همین دلیل بسیاری از افراد آن را انتخاب می کنند.

کیسه پوشک طراح طراح
این نوع دیگری کیسه پوشک است که می تواند شما را مورد توجه قرار دهد. یکی از بهترین ویژگی های آن این است که بسیار جادار است و فضای زیادی دارد که به مادران امکان می دهد نه تنها وسایل کودک بلکه وسایل شخصی آنها را نیز در آن قرار دهند. این نوع کیف بسیار درجه یک است زیرا دارای یک ضلع عمودی و یک کف پائین بر روی آن است. یکی دیگر از ویژگی های باورنکردنی این محصول این است که دارای محفظه های بی شماری است که برای همه چیزهای مورد نیاز کودک که لازم است با خود بیاورید مناسب است. بهترین راه برای استفاده از این کیف آویزان کردن آنها بر روی دسته یا قرار دادن آن در زیر کیف دستی است.

کیف طراح مسنجر
اگر شما نوع مادرانی هستید که عاشق آزادی هستید ، پس این نوع کیف های کودک بدون درز است. این کیف برای پیاده روی ها و مناطقی که تپه ای دارد عالی است. بهترین راه برای استفاده از این پشت ، قرار دادن آن در پشت است یا می توان آن را بر روی شانه خود آویزان کرد. آنچه این نوع کیف را جالب می کند این است ساک لوازم خارجی  که دارای بندهایی است که قابل تنظیم و جداشدنی است به همین دلیل مادران همچنان می توانند ضمن حمل آن و کودک آزادانه حرکت کنند. این نوع کیف نیز برای پدران بسیار توصیه می شود زیرا استفاده از آنها بسیار راحت است.

کیف پوشک طراح دیافراگم
این یکی از گزینه های برتر برای مادران است. دلیل اصلی این امر ، سبک بودن و کاربرد آن آسان است. همچنین از لحاظ فرم ، نازک ، جمع و جور است و بندهایی برای استفاده آسان دارد. اگرچه ممکن است برای دیدن آنها جذاب باشد ، اما برای مادرانی که باید وسایل کودک زیادی را درون کیسه قرار دهند ، فایده ای ندارد زیرا فضای کمتری در داخل آن دارد. گذشته از آن ، نسبت به انواع دیگر نیز محکم تر است. اگر می خواهید به یک مهمانی بروید یا فقط باید مقدار کمی از وقت را در خارج بگذرانید ، این کیف است که باید از آن استفاده کنید.

در نتیجه ، تغییر اجتناب ناپذیر است. نحوه مقابله با تغییر کاملاً به خود شما ، خودتان و هیچ کس دیگری بستگی ندارد. از تغییر در کیسه های پوشک گرفته تا تغییر در درون خود ، همیشه باید این واقعیت را بپذیریم که تغییر اتفاق خواهد افتاد. وظیفه ما این است که آن را بپذیریم و به جلو برویم. خوب است بدانید که این روزها کیسه های پوشک متعددی در بازار موجود است که می تواند متناسب با سبک ، نیازها و ترجیحات هر مادر باشد. اگر یکی ندارید ، اکنون زمان مناسب برای گرفتن یکی برای خودتان است!

شرح
The Lovely Large یک پوشک چرمی شیک است که از مخفی کردن گاو پرنعمت و پرنعمت ساخته شده است. طراحی بی انتها است و در هنگام استفاده از کیف پوشک ، چرم از شخصیت بیشتری قیمت ساک لوازم  برخوردار خواهد شد. پدران / پدران نیز می توانند این کیسه پوشک چرمی را به خوبی نشان دهند.

 

کیف پوشک در قسمت پشتی یک کیسه زیپ دستی دارد. کیف دارای دستگیره های چرمی محکم است. این مواد با سخت افزار رایگان نیکل محکم به کیسه وصل می شوند. کیف دارای بند شانه قابل تنظیم است. همچنین این امکان را به شما می دهد که کیف را روی حشرات آویزان کنید. این بند شانه قابل تنظیم همچنین برای حمل راحت پوشک در شانه یا بدنه شما مناسب است.

 

در قسمت داخلی کیف دو محفظه بزرگ وجود دارد که توسط یک جیب بزرگ لغزنده با تشک در حال تغییر از هم جدا شده اند. همچنین 4 جیب الاستیک مناسب برای نگهداری پوشک نیز خرید اینترنتی ساک لوازم کودک وجود دارد. پستانک ، بطری و غیره. در کنار همه مواردی که جیب زیپ نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید مقداری از اشیاء با ارزش خود را با خیال راحت ببرید. پوشش داخلی کامل از مواد ضد بخار و آب ساخته شده است. حصیر نرم و خمیده نرم که همراه با پوشک پوشانده شده است ، دارای چرمی تمام چرمی است. تشک نیز ضد آب و ضد آب است.

+ نوشته شده در  چهارشنبه 13 آذر 1398ساعت 23:49  توسط جعفری