سریع ترین راه های خرید ساک لوازم کودک

یک کیسه پوشک (یا کیسه دلپذیری) یک کیسه ذخیره سازی با جیب های زیادی است که به اندازه کافی جادار است ت

مرجوع کردن از فروشگاه های کیف لوازم نوزاد

یک کیسه پوشک (یا کیسه دلپذیری) یک کیسه ذخیره سازی با جیب های زیادی است که به اندازه کافی جادار است تا بتواند ضمن داشتن یک مسافرت خانوادگی ، پوشک و تمام وسایل مربوط به کودک را حمل کند. این طعنه‌آمیز در اداره زندگی روزمره مادر پس از تولد کودک بیش از یک وسایل لوکس اختیاری مورد نیاز است. این تقریباً اهمیت کیف پول مادران را قبل و بعد از بارداری آنها جایگزین می کند. بدون داشتن ملزومات مورد نیاز در کیف ، مادران جرات نمی کنند از خانه خود بیرون بروند. اگر بچه ها به طور ناگهانی در یک مرکز خرید پرتاب می کنند ، از خجالت بزرگ فکر کنید ، اما شما چیزی (پوشک) برای تغییر در مقابل عموم ندارید؟ از این رو ، یک مادر باید از نظر جسمی برای هر کاری آماده شود ، به عنوان مثال تغییر ناگهانی پوشک و تغذیه به موقع کودک.

به طور کلی ، یک کیسه پوشک با چند جیب در اندازه های مختلف متناسب با نیازهای فضای داخلی شما تهیه می شود. این جیب های داخلی یا خارجی همراه با محفظه یک سازمان عالی برای مرتب سازی یا بازیابی فوری وسایل مورد نیاز کودک هستند. معمولاً با تسمه های قابل تنظیم قابل تنظیم همانطور که معمولاً در همه جا مشاهده می کنید ، وزن توزیع می شود و دست ها را بالا می برد. برخی از طرح های مدرن نیز با دستگیره های سفت و سخت و حتی چرخ های پنهان ساخته می شوند. این امر به والدین امکان می دهد کودک را محکم تر حمل کنند و کارهای بیشتری را همزمان انجام دهند ، به عنوان مثال. پرداخت صندوقدار یا پاسخ دادن به تماس تلفنی. همچنین می تواند باعث کاهش درد کمر نیز شود. برخی از مطالعات همچنین نشان داد که کیسه پوشک با رنگ روشن تر نسبت به از بین رفتن سخت تر است و می تواند به نوعی بهبود یابد یا تا حدی

"بلوز کودک" را کاهش دهید. رنگهای پر جنب و جوش می توانند با نگاه کردن به کیف ، روز را درخشان کرده و کودک و همه را لبخند بزنند. کودک مبارک منجر به گشت و گذار شاد می شود ...

کیف پوشک را باید با طرح هایی انتخاب کنید که دقیقاً منعکس کننده کارهای روزمره والدین باشد ، در بالای سایر عوامل مانند طعم شیک و بودجه خرید. اندازه ها ، رنگ ها ، سبک ها ، ویژگی ها و متریال های متنوعی وجود دارد که برای متناسب سازی مصرف کنندگان از تمام سطوح و دسته بندی های مختلف ایجاد شده است.

1) کیف دستی پوشک پرسه زن
این کیف مجهز به حلقه های اضافی است که می توانید هوشمندانه آن را روی دسته کالسکه کودک بچسبانید یا به سایر سیستم های مسافرتی وصل کنید. این کار نه تنها دست شما را آزاد می کند ، بلکه تمام بدن شما را نیز آزاد می کند تا بتوانید آزادی مطلق در لذت بردن از سفر خود داشته باشید. با در دسترس بودن بند قابل تنظیم ، می توانید همانطور که دوست دارید تبدیل به کوله پشتی شود. این کیف معمولاً با مواد ضد آب ساخته شده است تا قدم زدن بدون دردسر برای والدین در خانه داشته باشد.

2) کیسه پوشک مسنجر
وزن کمربند پوشک دیگر دیگر روی شانه شما متمرکز شده است و فقط با بند تنگ و طوسی طراحی شده است که بتوانید در سینه خود یا بالای شانه خود بپوشید. شاید لوازم جانبی بیشتری را در کیف بارگیری کنید. با سبک کمر به شانه ، می توانید کیف را به صورت حرفه ای آویزان کنید یا از قسمت متناوب آن عبور کنید تا قسمت مقابل بدن. با داشتن چنین روش حمل ، سریعاً به جیب ها و محفظه دسترسی خواهید داشت تا از کالای مورد نیاز کودک خود استفاده کنید.

3) کیف پوشک کوله پشتی
تقریباً شبیه به هر کوله پشتی معمولی است که مورد استفاده مسافران کوله پشتی یا دانش آموزان مدرسه است. به معنای واقعی کلمه ، دارای 2 تسمه قابل تنظیم است که می توانید از طریق شانه خود را در پشت خود حمل کنید. این امر استرس تحمل شده روی شانه شما را تا حد زیادی کاهش می دهد ، که به نوبه خود به طور یکنواخت در پشت شما توزیع می شود. دستان شما برای هرگونه فعالیت دیگر کاملاً رایگان است ، به شرطی که کودک شما را حمل کند. این ایده آل برای والدین است که همیشه در حال حرکت است.

4) کیف پوشک پوشک
این به نظر می رسد مانند کیسه خرید روزانه خود را که قبلا در آن چمدان بودید. این کیف به طور معمول بزرگتر از یک کیسه پوشک سنتی است ، با یک جفت دستگیره حمل در طول های مختلف ، به گونه ای که شما می توانید یا در دست خود حمل کرده و یا بالای شانه خود قرار دهید. فضای ساده شده داخلی با جیب و محفظه کمتر ، می توانید آزادانه از آن برای یک سفر سریع استفاده کنید. هنگامی که کودک شما از این مسئله بزرگتر شد ، همچنان می تواند به عنوان کیف شخصی شما نگهداری شود.

کیسه پوشک طراح
این به طور معمول به طراحی شیک شهر از یک طراح برجسته اشاره دارد. از یک مجموعه امضا گرفته تا نسخه محدود در الهام از پرچمداران خود ، مطمئن باشید که از طرز کار جالب ، ضمانت نامه منحصر به فرد و "اثر مشهور" همانطور که به همراه خواهد داشت. برخی محصولات چشم نواز توسط مواد برتر با کیفیت عالی و کاربردهای عالی مانند جیب بطری های عایق ساخته شده است که به مشتریان محترم اختصاص داده شده است.

6) کیف پوشک اکو
از آنجا که روند حمایت از محصول سبز در سطح جهانی رواج پیدا می کند ، کیف های پوشک بیشتری وجود دارند که با مواد سازگار با محیط زیست مانند چرم مصنوعی یا حتی یک ماده بازیافتی مانند تایر نوآوری شده اند که هرگز به آنها فکر نمی کنید. در حالی که وسایل مورد نیاز کودک خود را برای یک مسافرت ساده حمل می کنید ، شما با وقارانه نسل دوم خود را در مراقبت زیادی از زمین ما تحمیل می کنید.

7) کیف پوشک بابا
با انتخاب دقیق طراحی و رنگ ، پدر و مادرها پذیرای کیسه پوشک هستند و بیشتر دوست دارند که کیسه پوشک را حمل کنند. این امر به خانواده های دارای درآمد دوگانه منتهی می شود و از این طریق مسئولیت های والدین به طور یکنواخت تر به اشتراک گذاشته می شود. جدا از نگه داشتن تمام نیازهای کودک ، این کیف با جیب های مختلف و محفظه ها همیشه می تواند به عنوان حامل شخصی باحال پدر برای وسایل وی مانند کلید ، تلفن همراه و کیف پول باشد. با یک طراحی ناهموار و الگوی دلپذیر مرد ، پدر اکنون می تواند حتی با یک کودک اسپرت تر و مرسوم تر باشد.

والدین مرتبه اول مستعد خرید کیسه های پوشک کوچک و غیر عملی هستند و متعاقباً کوله پشتی های بزرگ یا کیف های دوقلوی را به عنوان جایگزین خریداری می کنند. در حقیقت ، هر زمان ممکن باشد ، به همه خانواده ها توصیه می شود که دو کیسه پوشک مختلف داشته باشند. برای سفرهای کوتاه ، یک کودک کوچکتر با چند پوشک ، مقداری دستمال مرطوب و تغییر لباس خوب کار می کند. برای یک روز تمام شب یا یک شبه ، شما باید وسایل بیشتری مانند تعویض کامل لباس ، پوشک و دستمال مرطوب بیشتر ، وسایل کمک های اولیه ، دستگاه های پستانک ، کودک و لوازم جانبی دیگر را در روز خود داشته باشید. در نظر داشته باشید که عملکردهای کیف همیشه برای حمل وسایل شما به طور همزمان قابل دو برابر است.

انتخابی عاقلانه از کیف پوشک نه تنها احساس خود را در آغوش خواهد گرفت ، بلکه به درستی شیوه زندگی شیک ، سلیقه مرسوم ، مد روز و شخصیت منحصر به فرد خود را حتی پس از قدم گذاشتن به نقاط عطف مهم دیگر ، والدین عالی بودن نیز به نمایش می گذارد.

 

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه 13 آذر 1398ساعت 23:52  توسط جعفری