سریع ترین راه های خرید ساک لوازم کودک

یک زن و شوهر جوان کالیفرنیایی متحیر شدند که یک کیف پوشک گمشده پر از پول و اسناد مهم را پیدا کنند - ا

پادکست مهم درباره ی گرفتن انواع کیف وسایل کودک

یک زن و شوهر جوان کالیفرنیایی متحیر شدند که یک کیف پوشک گمشده پر از پول و اسناد مهم را پیدا کنند - اما به جای اینکه پول را برای خودشان ذخیره کنند یا فقط این کیف را به مقامات شهری بدهند ، ساک وسایل نوزاد  آنها اصرار داشتند که بلافاصله صاحب اهریمنی را ردیابی کنند.

این کیف متعلق به یک مرد ویتنامی بود که عصر شب را به دنبال چراغ های کریسمس به همراه همسر و دخترش در لانگ بیچ ، کالیفرنیا ، سپری کرد. او در ابتدا کیسه را در پیاده رو تنظیم کرد تا بتوانند جلوی نمایش تعطیلات با هم عکس بگیرند - اما بعد از گرفتن عکس ، وی فراموش کرد که دوباره آن را انتخاب کند.

بعداً در همان عصر ، گابریل روییز 24 ساله و دوست دخترش گابریلا جاورگی به محض چرخیدن ، عکس گرفتن را مقابل همان صفحه نمایش به پایان رساندند و کیف را در پیاده رو دیدند.

آنها مدتی را صرف تماشای كیسه كردند به این امید كه كسی بیاید آن را ادعا كند ، اما وقتی كسی حاضر نشد ، آنها برای یافتن هویت صاحب این محتوا ، از طریق محتویات خود رفتند.

LOOK: وقتی غریبه کیف پول گمشده خود را در هواپیما پیدا می کند ، او آن را به صاحب خانه حتی با پول نقد بیشتر برمی گرداند

در داخل کیف ، گذرنامه های خانواده را پیدا کردند ، اما این نام ها به زبان ویتنامی نوشته شده است. سپس این زن و شوهر فقط یکی از کیف پولها را باز کردند تا 5000 دلار پول نقد پیدا کنند.

توسط thefashionmagpie


 وسایل کودک ، فرزندان ، مادری ، فرزندپروری
من اصرار داشتم كه آهنگ من Goyard St. Louis (كوچكتر - اندازه P.M.) به عنوان كيسه پوشك براي دو كودك ادامه خواهد داد و خنده دار است. من مرتباً چیزهایی را می گذارم که دقیقاً در بالای آن (بیش از حد)  ساک لوازم پرشده باشد. یک wubbanub تقریباً همیشه آویزان است. گرفتن کیف پول و کلیدهای من داخل و خارج سخت است زیرا همه چیز مانند ساردین بسته بندی شده است. من می خواهم خیلی بد سفر کنم و به دور شهر سفر کنم ، اما وقتی کودک هنوز آموزش توالت می گیرد بسیار دشوار است (و به همین دلیل لباس و دستمال پشتیبان ضروری است) - و ما نیز در هر کجا که می رویم این مسئله را با ما رقم زده ایم. ) و دیگری آنقدر جوان است که من در واقع به چیزهایی مانند یک پارچه آروغ ، یک بطری یدکی یا دو ، فرمول ، پوشک نیاز دارم. این واقعیت را اضافه کنید که مینی به طور فزاینده ای جسورانه شده است و من به طور منظم به چیزهایی مانند نئوپورین و بانداژ نیاز داشتم - به علاوه میان وعده هایی برای تسکین و آرام و دلهره زدن در مواقع ضروری. و همیشه ، در این ماه های تابستان ، یک لباس شنا (که هم اکنون این لباس ها را تکرار می کند) را برای یک سفر آخرین لحظه به پد چلپ چلوپ بخرید. بلارو

من زمان زیادی را صرف تحقیق در مورد گزینه جایگزین احتمالی کردم. من می دانستم که گویارد بزرگ را نمی خواهم ، زیرا من در حال حاضر احساس گناه می کنم و می بینم چه اندازه آسیب کمتری به من وارد شده است. گناه کردن آن در کف زمین بازی شنی ، یا نیمکت کثیف مترو ، گناهان مرزی است ، اما من مرتباً این کار را می کنم - و دسته های آن به طور جدی سایش و پریشانی را نشان می دهند. من نمی دانم که Goyard به معنای قرار دادن نوعی ساک وسایل چیکو  سایش شدید و پارگی است که من آن را به عنوان کیسه پوشک قرار می دهم.

بنابراین ، من چیزی کمی گرانبها را می خواستم.

در روزهایی که قدم زدن را به عنوان یک پایگاه خانگی خواهم داشت ، من عاشق نوحه خوانی من با نام پاملا مونسون بوده ام. بسیار جادار و DEEP است ، تقریباً با همه مواردی که در کمد لباس تابستانی من وجود دارد ، پوشانده شده است و با مواد تمیز کننده ای که تمیز و ضد آب باشد ، روکش شده است. (من از قیمت زیر 150 دلار نیز قدردانی می کنم.) دوست دارم آن را درست در پشت کلاهبرداری قلاب کنم و همه چیز را برای دسترسی آسان نگه می دارد. (من هنوز موارد کوچک و میکرو را در کیسه های مرطوب / خشک تک رنگ جدا نگه می دارم ، و دسترسی به آنچه برای دسترسی به آن نیاز دارم را آسان می کند.) اما. در صورتی که قدم زدن خود را در هر مکانی پارک کنید ، راحت نیست زیرا دستگیره ها خیلی کوتاه هستند تا روی بازوی شما جا داشته باشد و مجبور خواهید بود که آن را روی مچ دست خود حمل کنید - به من اعتماد کنید ، به آنچه که  ساک وسایل کالرلند می خواهید در هنگام حمل شیرخوار نیستید ، اعتماد کنید. و حلقه زدن یک کودک نو پا.

من هم قبلاً M.Z را صاحب و دوست دارم. کوله پشتی والاس مترو به رنگ مشکی ، اما مواقعی وجود دارد که کوله پشتی غیر بهینه است ، زیرا اغلب اوقات میکرو را در محبوب عزیزم Baby Bjorn Mini حمل می کنم ، و پوشیدن او در جلو با کوله پشتی در پشت خیلی زیاد خواهد بود. من ترجیح می دهم یک نت مشکلی داشته باشم که بتوانم بر روی قلاب پرسه زن آویزان شوم یا به سبد کالسکه بپیوندم.

+ نوشته شده در  چهارشنبه 13 آذر 1398ساعت 23:55  توسط جعفری