سریع ترین راه های خرید ساک لوازم کودک

بهترین کیف وسایل نوزاد برای شما: استفاده آسان پرش هاپ اصلی صفحه گسترده باز ابعاد: 14.8 "W x

بهترين مارك ساك نوزاد برای قرار دادن وسایل مورد نیاز نوزادان

بهترین کیف وسایل نوزاد برای شما: استفاده آسان
پرش هاپ اصلی صفحه گسترده باز

ابعاد: 14.8 "W x 14.2" H x 6.2 "D | وزن: پوند
دسترسی آسان داخلی
قیمت مناسب
سازمان بیرونی خوب
تسمه ها ناراحت کننده هستند
به جیب داخلی بیشتری احتیاج دارد


کیف لوازم کودک رایکو  Skip Hop Mainframe Wide Open Backpack به راحتی می تواند باز باشد تا به شما در یافتن موارد دلخواه خود کمک کند. دارای چندین جیب بیرونی با اندازه خوب ، از جمله دو جیب بزرگ جانبی مناسب برای بطری و لیوان آب شما برای بچه ها ، و فضای کافی برای ملزومات شما نیز هست. این کیف کاملاً ساخته شده است و با قیمتی عالی می تواند از حمل و نقل به کوله پشتی منتقل شود.

تسمه های کوله پشتی به گونه ای طراحی شده اند که تقریباً مانند کمربند ایمنی به نظر برسند ، اما کمی نازک تر است. در حالی که مواد نرم هستند ، جای خالی نیست و می تواند ناراحت کننده باشد. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که ناراحت کننده نیست آن را قبل از خرید کیسه مورد نظر خود را امتحان کنید. همچنین ، در حالی که ما از جیب های خارجی استفاده می کنیم ، سازمان داخلی بسیار کمی وجود دارد که می تواند برای جلوگیری از وضعیت سیاه چاله نیاز به سرمایه گذاری در کیسه های ذخیره سازی داشته باشد. با توجه به اینکه چند بار به موارد مورد نظر دسترسی پیدا می کنید و چند بار ممکن است تنها یک جست و جو در اختیار داشته باشید ، فکر می کنیم Mainframe یک تعویض بازی برای والدینی است که از یک کیف باز می توانند با یک دست خود لذت ببرند.


کیف لوازم کودک ایرانی بهترین ارزش
ملت کیف

ابعاد: 14 "W x 17" H x 7.5 "D | وزن: پوند
بزرگ
جیب های زیادی
با ارزش
به دارنده بطری اضافی احتیاج دارد
مسائل مربوط به کنترل کیفیت

کوله پشتی Bag Nation یک بسته بندی زیبا و با قیمت مناسب است. این کیف بدون جنس با 14 جیب چند منظوره برای همه ملزومات شما جادار است. از جمله این موارد ، یک جیب بطری عایق بندی شده ، یک جیب مخصوص دستمال مرطوب ، یک پد تعویض و کیسه های تمیز به عنوان بخشی از خرید شما هستند. دارای پارچه ای مقاوم در برابر آب است که برای ریزش یا هوای مرطوب مفید است. همچنین می توانید با داشتن کیسه ای که BPA بدون فسفات است و همچنین در آمریکا ساخته شده است ، احساس خوبی کنید. این کیف ارزان ترین کوله پشتی است که ما مورد آزمایش قرار داده ایم و درمورد آن خیلی دوست داریم.

در حالی که Nation دارای یک جیب عایق بندی شده برای بطری یا فنجان گل آلود است ، به اندازه کافی بزرگ نیست که بتواند یک بطری 8 اونس را با درب یا هر چیز بزرگتر تعبیه کند. هیچ جیب مش بیرونی برای بطری های بزرگتر وجود ندارد. همچنین گزارش هایی در مورد مسائل مربوط به کنترل کیفیت با تسمه های شکسته و مواد خرد شده گزارش شده است. در صعود ، آنها یک ضمانت مادام العمر را ارائه می دهند و در صورت نیاز به تعویض ، خدمات عالی مشتری را ارائه می دهند. اگر می خواهید یک کیف بدون لمس زنانه یا موضوع کودک ، کیف Nation می تواند یک مدعی برتر باشد.

بهترین آهنگسازی
آهنگ سازی اصلی Hip Cub

ابعاد: 14.5 "W x 13.5" H x 4.8 "D | وزن: 1.6 پوند
کم هزینه
اندازه کامل
جذاب
رنگ محو می شود
به راحتی کثیف می شود

اگر به دنبال یک کیف لوازم نوزاد ایرانی بودجه مناسب هستید ، گزینه Hip Cub Original Tote گزینه عالی است. در حالی که کمترین قیمت را در اختیار شما قرار می دهد ، شما هنوز هم یک کیف با کیفیت و زیبا با الگوی راه راه ساده ای تهیه می کنید که "کیف پوشک" را فریاد نمی زند. این یک کیسه با اندازه متوسط ​​مناسب است که بدون احساس داشتن چمدان های بزرگ ، ملزومات را متناسب می کند. این کیف یکی از گزینه های سبک تر است و دارای دو موقعیت حمل (ضرب و شتم و کراس اوور) است.

در حالی که مادران عاشق الگوی راه راه هستند ، بوم پنبه می تواند هر گونه خاک را نشان دهد. رنگهای تیره آن را بهتر پنهان می کنند ، اما نوارهای سفید قصد دارند سنگ آهک اجتناب ناپذیر را به نمایش بگذارند. تولید کننده پیشنهاد می کند که کیسه را با دست یا تمیز کردن خشک بشویید. اگرچه این امر می تواند از لکه ها مراقبت کند ، اما یک مشکل دیگر ایجاد می کند ، زیرا نوارهای رنگی هنگام شستشو محو می شوند - حتی با تمیز کردن لکه ، که یک ضربه گیر است. با این حال ، برای قیمت و راحتی ، شاید ارزش خرید این انتخاب شیک را فقط با قیمت مناسب برای بودجه داشته باشید.

عالی برای چند برابر
Ju-Ju-Be آماده شوید

ابعاد: 18.5 "W x 14" H x 6.5 "D | وزن: 3.5 پوند
سازماندهی آسان
ارگونومیک و خوش پوش
بادوام
سنگین
گران

Ju-Ju-Be Be آماده می شود دقیقاً همانطور که از نام آن پیداست با فراهم آوردن مکانی برای شما فراهم می کند تا تقریباً برای هر چیزی آماده شوید. این کیف بسیار جادار است و به خوبی ساماندهی شده است ، بنابراین شما هرگز تصمیم نمی گیرید که بیش از ملزومات خود فضای لازم را داشته باشید یا خیر. چندین محفظه و جیب برای ذخیره وسایل کودک وجود دارد ، به علاوه یک جیب پدر و مادر با اندازه خوب. Ju-Ju-Be بالشتک را در همه مکان های مناسب قرار می دهد تا بتوانید این کیف بزرگ را راحت تر حمل کنید ، چه سبک حمل و نقل و چه کراس اوور. اگر قصد استفاده از آن را برای چندین کودک دارید ، سرمایه گذاری بزرگی است ، زیرا با فضای زیادی بادوام است. قسمت بیرونی کیف دارای یک پوشش تفلون برای ضد آب بودن آن است ، این بدان معنی است که رنگ مهم نیست که چند بار برای شستن آن لازم باشد.

این کیف بزرگ است و مواد سنگین تر آن را به سنگین ترین گزینه با وزن 3.5 پوند تبدیل می کنند. در حالی که
کیف نوزاد ارزان قیمت به خوبی طراحی شده است ، وزن درنهایت روی شانه های شما تمام می شود. در حالی که گرانترین لیست ماست ، دانستن اینکه می توانید سالها از این کیف استفاده کنید و در 6 ماه دیگر نیازی به تعویض نخواهد داشت ، به ایجاد ارزش کمک می کند که قیمت را به یک وضعیت قابل کنترل تبدیل کند.

+ نوشته شده در  سه شنبه 5 آذر 1398ساعت 22:01  توسط جعفری