سریع ترین راه های خرید ساک لوازم کودک

کیف نوزاد تفریحی کوتاه Ju-Ju-Be Helix ابعاد: 12.5 "W x 15" H x 3.5 "D | وزن: 1.6

معرفی مدل کیف نوزادی دخترانه و مدل کیف نوزادی پسرانه

کیف نوزاد تفریحی کوتاه
Ju-Ju-Be Helix

ابعاد: 12.5 "W x 15" H x 3.5 "D | وزن: 1.6 پوند
سبک وزن
یونیسکس
پایه فوم حافظه
حجم کم
فقط گزینه پوشیدن متقابل

Ju-Ju-Be XY Collection Helix یک
ساك نوزاد ديجي كالا مینیمالیستی عالی است که به راحتی می تواند فراتر از سالهای پوشک کار کند. این کیف سبک کراس اوور ترکیبی کامل از طراحی سبک و سبک با مواد با کیفیت است. سبک و اندازه برای مادران یا پدرانی که می خواهند کیفی داشته باشند که بتواند لوازم مورد نیاز خود را حمل کند و از بین نرود ، بسیار مناسب است. همچنین برای بچه های بزرگتر که به تجهیزات لازم برای نوزاد و یا به عنوان یک کیسه کار با برخی از زنگ ها و سوت ها مانند جیب های عایق کاری و یک لنت در حال تغییر ، کار خوبی ندارند. ما از این فکر تحت تأثیر قرار گرفتیم که تحت تأثیر حافظه قرار گرفته و سازماندهی این کیف متوسط ​​، از جمله پایه فوم حافظه است که می تواند به محافظت از تبلت یا لپ تاپ های کوچک کمک کند.

طراحی این کیف برای حمل دنده های زیادی در نظر گرفته نشده است. اگر یک روز گردش کامل در کارها یا بچه های متعدد داشته باشید ، به احتمال زیاد به یک کیف بزرگتر احتیاج خواهید داشت. همچنین ، این فقط یک سبک متقاطع است ، بنابراین اگر به کیف جادویی با گزینه های مختلف حمل بار امیدوار هستید ، پس این کیف برای شما نیست. اما اگر به دنبال یک کیف کوچک برای مسافرت سریع هستید که در آن یک کیف بزرگ دردناک و غیرضروری باشد ، Helix می تواند حامل ملزومات با تفکر سازمان یافته مورد نظر باشد.

صدای بلند آهنگ قابل ارتقا با حجم بالا
Storksak Tote Expandable

ابعاد: 19 "W x 13" -15 "H x 8" D | وزن: 1.5 پوند
قابل گسترش است
حجم زیاد
تغییر جیب w / pad
جیب های کمتری
گران

Storksak Expandable Tote یک آهنگ جالب قابل گسترش با طراحی خلاقانه است. زیپ های خارجی بیرونی آن را قادر می سازند در صورت نیاز به اتاق اضافی گسترش یابند. در صورت عدم استفاده از آن ، دو اینچ ارتفاع اضافی در کیف فراهم می کند. به همین دلیل ، یکی از اتاقهای کیف در بررسی است. همچنین از یک کیسه بطری عایق بندی شده ، یک بند ضربدری و یک پد تعویض با جیب استفاده می شود. این جیب ها برای ذخیره ملزومات لازم برای تغییر پوشک مانند دستمال مرطوب ، کرم پوشک و پوشک یا دو پوشه مناسب هستند.

اگرچه این
کیف نوزاد مادرکر جادار است ، اما جیب کمتری برای نظم آن وجود دارد. این همان سطح سازمانی را که در این رقابت دیدیم ارائه نمی دهد. یک جیب زیپ داخلی کوچک برای یک تلفن و احتمالاً یک کیف پول ، یک جیب خارجی و دو جیب کشش داخلی وجود دارد. اگرچه این گرانترین کیف در بررسی نیست ، اما در رده بالایی قرار دارد و ما احساس می کنیم که این کیف تا حدودی اساسی برای قیمت است. با این حال ، اگر بر خلاف کرایه معمولی به دنبال یک کیف نوآورانه هستید ، Storksak گزینه والایی برای والدین است که به دنبال فضای بیشتر هستند.

پد تغییر پایین و پایین
Petunia ترشی پایین شهر Carryall

ابعاد: 13 "W x 12" H x 5.5 "D | وزن: 2.8 پوند
کیفیت عالی
بند قابل تنظیم طولانی
مقاوم در برابر آب
حجم محدود
بدون جیب عایق

Petunia Pickle Bottom City Carryall یک آهنگ رقص با کیفیت است که با الگوهای مختلف رنگی و طراحی های سرگرم کننده در دسترس است. طراحی کیف آن را به یک کیسه پوشک عالی تبدیل کرده است که می تواند وقتی کیف کیدو از آن بالاتر رود ، به یک کیف دستی ناز منتقل شود. دو نوع حمل وجود دارد که شامل دسته های واقعی حمل چرم و تسمه کراس اوور اختیاری است. تطبیق پذیری سبک حمل همیشه مفید است زیرا افراد لایک های مختلف و سبک بدنی دارند. این کیف دارای یک ایستگاه در حال تعویض زیپ است که برای ایجاد یک منطقه در حال تغییر بهداشتی بسیار عالی است. نمای بیرونی دارای یک پوشش ضد آب است ، بنابراین پاک کردن ماسوره کار ساده ای است.

در حالی که طراحی براق برای چشم جذاب است ، اما دارای حجم داخلی محدودی است. این
کوله پشتی لوازم نوزاد اوکی داگ کوچکترین مورد در بررسی است و اگرچه اندازه آن را با چند جیب داخلی و خارجی تعادل می بخشد ، اما به اندازه رقابت از آن استفاده نمی کند. همچنین هیچ جیب عایق بندی وجود ندارد که می تواند هنگام سفر با شیر مادر یا سایر مواردی که به یخچال و فریزر سفر می کنید ، درد باشد. اگر می خواهید همه چیز را با این کیف پوشک تمیز نگه دارید ، باید روی یک کولر کوچک کوچک سرمایه گذاری کنید. اگر در درجه اول شیر می خورید و به جیب عایق کاری احتیاج ندارید ، پس از آن City Carryall گزینه های حمل و نقل همه کاره با ویژگی های مفید و طراحی ضد آب را ارائه می دهد.

+ نوشته شده در  سه شنبه 5 آذر 1398ساعت 22:06  توسط جعفری