سریع ترین راه های خرید ساک لوازم کودک

کیف نوزاد ، تغذیه قابل جابجایی و تغییر غلاف پاکاپود میرانو ابعاد: 17.7 "W x 14.2" H x

کیف لوازم نوزاد چی بخرم - انواع ساک های نوزادی

کیف نوزاد ، تغذیه قابل جابجایی و تغییر غلاف
پاکاپود میرانو

ابعاد: 17.7 "W x 14.2" H x 7.9 "D | وزن: 3.1 پوند
سیستم غلاف قابل جابجایی
حجم زیاد
یونیسکس
سنگین
گران
چند جیب

Pacapod Mirano یک
ساك لوازم نوزاد ارزان به سبک منحصر به فرد با غلافهای مخصوص است که برای پوشک و تغذیه طراحی شده است. غلافهای قابل جابجایی برای سازمان در محل کار و دسترسی سریع به ملزومات عالی هستند. غلافها در یک محفظه جداگانه ذخیره می شوند ، اما فضای اصلی آن را در خود جای می دهند. از آنجا که از لوازم جانبی برای تغذیه در غلاف مراقبت می شود ، فضای کافی را در قسمت دیگر کیسه برای وسایل باقی مانده باقی می گذارد. مواد بوم با روکش پنبه به راحتی تمیز می شوند و همچنین فاقد فتالات هستند. این کیف در چند رنگ با سبک های ضرب و شتم و کراس وی عرضه می شود که برای مادر یا پدر مناسب است.

در حالی که Pacapod از ساخت خوبی برخوردار است ، اما از قیمت سنگین و وزن بیشتری برخوردار است. اگر این چیزی است که شما در طول روز به آن منتقل خواهید شد ، حتی ممکن است که پر نباشد ، ممکن است متوجه وزن آن شوید. همچنین ، اگرچه ما غلاف ها و سبک کیف را دوست داریم ، اما آرزو می کنیم که برای بقیه چرخ دنده ها ، جیب و سازمان بیشتری وجود داشته باشد. گفته می شود ، این یک کیف با کیفیت است که استفاده جدی را تحمل می کند. اگر قیمت مشکلی است ، اما شما هنوز هم به یک Pacapod علاقه دارید ، یونیکسکس Pacapod Picos Pack یک پوند سبک تر و یک اسکواش ارزان تر است.

همه کاره بودن
TWELVElittle Foldover Tote

ابعاد: 13.8 "W x 16" H x 6.3 "D | وزن: 2.3 پوند
سبک های مختلف پوشیدن
یونیسکس
PVC ، BPA و فتالات بدون فتالات
گران
تسمه باید تنظیم بیشتری داشته باشد

TWELVElittle Foldover Tote یک دست انداز متوسط ​​با بند است که یک بند حمل طولانی را درون یک
ساك لوازم نوزاد ارزان قیمت شانه و همچنین کوله پشتی قرار می دهد. سبک منحصر به فرد و رنگ های خنثی آن برای مادران و پدرانی که می خواهند کیف خود را به اشتراک بگذارند بسیار مناسب است. این کیف جادار است و دارای یک جیب فشرده مخفی در قسمت زیر کیف است تا بتوانید کیف پول یا پوشک های کثیف خود را ذخیره کنید تا آنها را از بقیه کیف جدا نگه دارد. علاوه بر این ، Foldover Tote از PVC ، BPA و فتالات عاری است ، بنابراین نیازی نیست که نگران قرار گرفتن در معرض شیمیایی در دستگاه های پستانک و بطری باشید.

این
ساك نوزاد چيكو سرمایه گذاری با برچسب قیمت بالاتر است ، اما از دوام بالایی برخوردار است و باید مدت زمان طولانی با ضمانت سازنده برای نقص باشد. کاربران Petite باید توجه داشته باشند که بند کوله پشتی تسمه کراس اوور است ، بنابراین قابلیت تنظیم محدود است زیرا بالشتک روی تسمه در راه قرار می گیرد. با این حال ، برای والدین قد بلندتری که می خواهند یک رایانه را به اشتراک بگذارند ، این گزینه همه کاره می تواند انتخاب مناسبی باشد ، به خصوص اگر والدین یک کوله پشتی بخواهند در حالی که دیگری بند شانه را ترجیح می دهد.

چرا باید به ما اعتماد کنید

تیم بررسی کیف پوشک ما از والدین واقعی تشکیل شده است که هنگام حمل یک کیف پوشک بی فایده ، در یک ماشین با ضربات پوشک و کودک بیمار به دام افتاده اند. سرپرست تیم دکتر ژولیت اسپورایر ، مادر دو فرزند و یک متخصص اطفال دارای مجوز است. دکتر اسپورایر به مرور زمان از کیسه های مختلف استفاده کرده است و به شدت معتقد است که سازمان مهم و مهم از ظاهر است. او برای این بررسی کیف های مختلفی را مورد بررسی و تحقیق قرار داد که بر عملکرد و کیفیت و همچنین طراحی و سبک هایی که والدین می خواهند تمرکز دارند. ویرایشگر ارشد بررسی ، وندی اشمیتز ، مادر دو فرزند است که در یک کیف قیمتی قفل شده است که شوهرش دوست داشت حمل آن بسیار سنگین باشد. بعد از یک سال ناامیدی و درد شانه ، او فهمید که باید چیز دیگری در آنجا باشد. هردو زن برای یافتن کیف های با کیفیت که سفرهای رو در رو را با کودک راحت تر می کند ، راهنمایی می شوند و کمک می کنند تا تمام لوازم مورد نیاز خود را در دسترس داشته باشید و پیدا کردن آنها آسان باشد. کیف های موجود در این بررسی منعکس کننده 10 سال تجربه کیفی ترکیبی تیم با سابقه و آزمایش آنها در زمینه کار در BabyGearLab در مورد انواع چرخ دنده ها از کالسکه ها تا بیس ها است. این سومین بررسی کیف پوشک ما است که تجربه ای بی نظیر از انواع کیف های مختلف را در اختیار ما قرار می دهد که در هیچ کجای دیگر نمی توانید پیدا کنید.

چگونه ارزیابی کردیم

ما بیش از 100 ساعت در تحقیق ، تجزیه و تحلیل و آزمایش
کیف نوزاد ایرانی صرف کردیم تا بدانیم کدام یک از آنها بهترین هستند. چندین عامل مهم مانند ظرفیت ، وزن ، سهولت استفاده ، لوازم جانبی ، سبک و کیفیت برای تعیین رتبه ما استفاده شد. ما کیسه های پر از ملزومات پوشک را بسته بندی کردیم و آنها را در عملکرد آنها ارزیابی کردیم تا به شما در تعیین اینکه کدام کیف برای خانواده و بودجه شما بهترین است کمک کنیم.

+ نوشته شده در  سه شنبه 5 آذر 1398ساعت 22:29  توسط جعفری