سریع ترین راه های خرید ساک لوازم کودک

تحلیل و بررسی ساک وسایل نوزاد کوله پشتی تجزیه و تحلیل ما جوانب مثبت و منفی هر محصول را خراب کرد.

کیف لوازم نوزاد ارزان قیمت در فروشگاه های اینترنتی

تحلیل و بررسی ساک وسایل نوزاد کوله پشتی

تجزیه و تحلیل ما جوانب مثبت و منفی هر محصول را خراب کرد. ما به بیش از 110 کیسه پوشک نگاه کردیم و بعد از انتخاب دقیق ، توانستیم آن را به 15 قطعه بالا بکشیم. بعد وقت خود را صرف مطالعه و آزمایش کیسه ها بصورت جداگانه و کناری کردیم تا اطلاعات مورد نیاز خود را به شما ارائه دهیم. کیف مناسب پیدا کنید

وزن مهم است

وقتی می توان
کوله پشتی لوازم کودک چیکو  مناسب را پیدا کرد ، ممکن است فکر نکنید که وزن عامل مهمی است ، به خصوص با بسیاری از ویژگی های دیگر که باید از آن استفاده کنید ، مانند کیفیت و ذخیره سازی. با این حال ، شما به احتمال زیاد روزانه این کیف را حمل می کنید. هنگامی که به لیست طولانی مواردی که در کیف پوشک وجود دارد نگاه می کنید ، سنگین می شود. توجه به وزن کیف در کنار استایل می تواند به معنای تفاوت بین شانه درد و پشت خوشحال باشد.

Skip Hop Grand Central سبکترین کیسه ای است که با 0.9 پوند تست شده است. این وزن باعث می شود بیش از نیم پوند از نزدیکترین رقیب سبک تر باشد. در مقایسه ، Ju-Ju-Be Be Amp با 3،5 پوند سنگین است. شما باید در نظر بگیرید که چگونه از کیف خود استفاده می کنید قبل از خرید نهایی. آیا شما آن را در اتومبیل سوار می کنید یا آن را پیاده روی خواهید کرد؟ کیسه را در مهد کودک رها می کنید یا آن را با موارد معقول همراه می کنید؟ کیف شما چیزهای مهم زیادی را حمل می کند ، بنابراین پیدا کردن کالایی که در آن راحت چمدان هستید مهم است. اگر شما آن را برای مسافت های طولانی نمی گیرید اما در عوض بیشتر از آن در اتومبیل استفاده می کنید ، ممکن است وزن در تصمیم نهایی شما نقش کمتری داشته باشد.

خرید مشاوره

پیدا کردن
خرید اینترنتی کیف لوازم نوزاد مناسب استرس شما را در هنگام ترک خانه با کودک به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. تغییر پوشک در اطراف و اطراف آن همیشه یک تکه کیک نیست و یک کیسه عالی می تواند با اطمینان از داشتن همه چیزهایی که شما در یک کیسه سازمان یافته و آسان برای دسترسی دارید ، چیزها را ساده تر کند. کیف پوشک مناسب ، سازمان یافته و حمل آسان یکی از مهمترین ابزارهای موجود در زرادخانه والدین شما است ، اما بازار با وسایل ضروری کودک غرق شده است ، بنابراین کیسه های پوشک غالباً تصمیم لحظه آخری هستند که فقط توسط ظاهر ظاهر می شود. . ما متعهد هستیم که حدس و گمان را از بین ببریم ، بنابراین می توانید یک کیف بزرگ که دوستش دارید پیدا کنید که چیزی بیش از یک چهره زیبا است.
ذخیره سازی کلیدی است

هنگام جستجوی
خرید کوله پشتی لوازم نوزاد مناسب ، اولین نکته شما باید ویژگی های ذخیره سازی باشد. منظور از "ذخیره سازی" منظور از ظرفیت کلی یک کیسه و گزینه های سازمان از جمله جیب و سایر ویژگی هایی است که یافتن و ذخیره وسایل را آسان تر می کند. اگر والدین برای اولین بار هستید ، ممکن است تعجب کنید که چقدر وسایل مورد نیاز خود را برای نیاز کودک خود حمل می کنید. در اینجا لیست لوازم ما به طور معمول در کیف پوشک پوشک والدین با تجربه مشاهده می کنید:

وسایل کودک

    پوشک

    دستمال مرطوب

    کرم راش

    کیف پوشک کثیف

    پد تعویض

    پارچه اروغ زدن

    تغییر لباس

    پتو و / یا پوشش پرستاری

    فنجان بطری (های) یا گنگ

    شیرینی و اسباب بازی

    ضد آفتاب

    میان وعده ها


لوازم والدین

    بطری آب

    ضدعفونیکننده دست

    میان وعده ها

    کیف پول

    تلفن همراه

    کلیدها

    عینک آفتابی

    چاپل و ضد آفتاب

    مطالب خواندن یا یک رایانه لوحی


یک
کوله پشتی لوازم نوزاد بزرگ باید همه یا حداقل اکثر این موارد را به شکلی متناسب داشته باشد تا بتواند با قابلیت تعیین نیاز به بازگرداندن ملزومات مانند پوشک و دستمال مرطوب ، دسترسی آسان آنها را داشته باشد. ما می دانیم که کیسه هایی با جیب های خارجی برای بطری ها و میان وعده ها ، و همچنین محفظه هایی برای تلفن همراه ، تعویض پد ، پوشک و دستمال مرطوب مخصوصاً کاربردی هستند.

نیازهای شما هنگام نیاز به ذخیره سازی متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال ، اگر بیش از یک کودک در پوشک داشته باشید ، یا برای سفرهای شبانه و چند روزه ، ممکن است به یک کیف بزرگتر احتیاج داشته باشید. اگر به طور منظم به یک فضای اضافی احتیاج دارید ، یک کیسه بزرگ مانند Ju Ju Be Be Amade ایده آل است.
راحتی در استفاده

نکته کلیدی بعدی شما باید سهولت استفاده باشد. تغییر کودک خود در یک میز تعویض عمومی و کشف کرم پوشک شما هنوز هم در کیسه به شما کمک می کند هنگامی که می توانید به راحتی با نگه داشتن کرم در هنگام نگه داشتن کودک با یک دست ، کرم را بازیابی کنید. می خواهید یک کیف با یک فضای داخلی با فضای باز داشته باشید تا بدون مهمانی بتوانید به محتویات آن دسترسی پیدا کنید و به آنها دسترسی پیدا کنید. کیف هایی با فضای داخلی عمیق ، دهانه های باریک و لبه های تیره پیدا کردیم که شبیه یافتن چیزی در سیاه چاله است. مهم نیست که کیسه های سازمانی چند کیسه دارد اگر نتوانید همه چیز را ببینید یا به سرعت مورد نیاز خود را پیدا کنید ، استفاده از آن ناامید کننده خواهد بود.

+ نوشته شده در  سه شنبه 5 آذر 1398ساعت 22:43  توسط جعفری