سریع ترین راه های خرید ساک لوازم کودک

بسته شدن کیف نوزاد ارزان قیمت نیز به سهولت استفاده می رسد. محفظه ها و جیب های مختلف بسته های مختلفی

مشاوره جهت خرید اینترنتی ساک لوازم نوزاد

بسته شدن کیف نوزاد ارزان قیمت نیز به سهولت استفاده می رسد. محفظه ها و جیب های مختلف بسته های مختلفی از جمله زیپ ، ضربه محکم و ناگهانی ، آهنربا یا Velcro دارند. زیپ ها مورد علاقه ما هستند. در واقع ، ضروری است که کیف انتخابی شما دارای محفظه داخلی باشد که زیپ بسته می شود. اگر یک جیب باز است ، می توانید موارد را از بین ببرید اگر کیف به سمت بالا بپیچد و یا به سمت پایین بپیچد. بسته های مغناطیسی تمایل دارند که زیر وزن یک کیسه کامل بسته نشوند و بسته نشوند. با این وجود ، یکی از بزرگترین پوست حیوانات اهلی ما Velcro است که ما (خوشبختانه) در این دور با آن روبرو نشدیم.
چرا باید از Velcro ترسید
به نظر ما ، کیف های بدون Velcro یک امتیاز بزرگ هستند ، و در اینجا سه ​​دلیل وجود دارد:

    پر سر و صدا - Velcro پر سر و صدا است و می تواند به اندازه کافی بلند باشد تا کودک در خواب شما را بیدار کند ، به طور جدی ، این اتفاق می افتد

    مهم - پارچه های چسبناک به بسیاری از پارچه ها ، که ضربه ای برای هر پارچه خوب است که می تواند از این چسبندگی صدمه ببیند

    دوام طولانی مدت فقیر - Velcro به طور معمول از بین می رود ، این یک مشکل است زیرا شما می توانید از یک مورد مانند این برای مدت طولانی استفاده کنید


هنگامی که Velcro بعد از استفاده سنگین به هر چیزی و همه چیز چسبیده است ، قلاب ها به طور معمول قفل می شوند و ممکن است جیب بسته نشود. متأسفانه ، برخی از درپوش های قابل تغییر شامل بسته های کوچک Velcro نیز هستند ، اما در آزمایش ما ، حتی این موارد به طور قابل توجهی بلند و عملاً بی فایده هستند.

نیازهای خود را بیش از حد در نظر بگیرید

بسیار مهم است که
کیف لوازم کودک کاپلا شما دارای یک مکان امن برای موارد شخصی مانند تلفن هوشمند ، کیف پول و کلیدها باشد. حمل کیف دستی و کیف پوشک به طور همزمان دشوار است ، اما با داشتن یک کیف پوشک عالی لازم نیست. بنابراین یافتن یک محصول با جیب والدین یک ضرورت است اما غالبا از آن غافل می شود. کلیپ های کلیدی نیز مفید هستند و از گم شدن کلیدهای شما در کیف جلوگیری می کنند (که خیلی بیشتر از آنچه فکر می کنید اتفاق می افتد).

کیفیت و هزینه

کیفیت
ساك لوازم نوزاد کوله پشتی احتمالاً از آنچه که فکر کردید مهمتر است. از این گذشته ، این کیف باید بتواند شما را از بین کودکانه بودن و شرایطی که گاها منزجر کننده است ، بدست آورد. این خرید منفرد سرمایه گذاری در ابزاری مفید است که سال ها به آن نیاز خواهید داشت. یک دستگیره ، بند و یا زیپ شکسته می تواند یک روز ناامید کننده را در هنگام کودک و نوزاد خود ایجاد کند. ما می دانیم که کیسه های ارزان تر (<40 - $ 55) اغلب دارای مواد ، ساخت و سازها و عملکردهای فرومایه هستند. هزینه دو کیسه ارزان تر می تواند بیش از یک کیف با کیفیت بالاتر باشد که می تواند برای چندین سال دوام داشته باشد. کیف های ارزان قیمت غالباً دارای پوشش های شل و ول ، ضخامت درز و فضای ذخیره سازی زیر پارتی هستند. حتی یک ضربات کوچک قیمت نیز می تواند منجر به کیفیت و دوام قابل توجهی شود. توصیه ما؟ چیزی را حداقل با قیمت متوسط ​​(60 تا 100 دلار) پیدا کنید. این قیمت اغلب محصولی با کیفیت را خریداری می کند که می توانید حتی پس از اینکه پوشک کوچک شما از پوشک پوشیده شده استفاده کنید. البته ممکن است کیسه های رده بالا (100 - 250 دلار + قیمت) بیشتر با زنگ ها و سوت ها همراه شوند. اگر بودجه شما کوچکتر است ، می توانید کیف پوشک خود را به رجیستری خود اضافه کنید یا از دوست دختران بخواهید که مورد علاقه خود را به عنوان هدیه از همه آنها بخرند. از بین کیف هایی که تست کردیم ، یک جواهر کم مصرف ، Hip Cub Tote را پیدا کردیم که تحت تأثیر قیمت کمتر تنها 50 دلار است.
متناسب و سبک

سبک
خرید کوله پشتی لوازم نوزاد برای فرم و عملکرد مهم است. هنگام حمل کیف ، چهار نوع وجود دارد: رقص ، پیام رسان ، کوله پشتی و نوار چرخ دستی. کیف های قابل تبدیل دو یا چند نوع از این سبک ها را ترکیب می کنند که می تواند یک کیف را برای مادر و پدر جذاب کند. اگر کیف پوشک شما برای حمل و نقل ناراحت کننده باشد ، احتمالاً سبک قادر به غلبه بر تناسب ضعیف نخواهد بود ، بنابراین تناسب بالقوه از سبک مهمتر است.

رقص شبیه به یک کیف دستی بزرگ است که یک یا دو دسته بالا دارد. بسیاری با بند قابل جدا شدن می شوند که از روی شانه و بدن می رود. کوله پشتی دو بند شانه دارد بنابراین می توانید کیف را روی پشت خود حمل کنید. برخی از کیف ها همچنین دارای بند تسمه ای هستند که به کیسه اجازه می دهد تا یک دسته چرخ دستی را ببندد. با این حال ، انجمن تولید کنندگان محصولات نوجوان هشدار می دهد که هر چیزی را روی کالسکه خود آویزان نکنید ، زیرا وزن اضافه شده می تواند باعث شود که پرسه زن به طور بالقوه به سمت عقب برگردد که می تواند منجر به آسیب به کودک شما شود. ما موافقیم که حلق آویز قدم زدن یک خیر است. هنگام قدم زدن ، باید
ساك لوازم نوزاد ایرانی را حمل کنید یا آن را در سطل انبار پرسه زن قرار دهید (دستورالعمل های سازنده را برای دریافت حداکثر هزینه وزن بررسی کنید).

+ نوشته شده در  سه شنبه 5 آذر 1398ساعت 22:48  توسط جعفری