سریع ترین راه های خرید ساک لوازم کودک

پیدا کردن بهترین سبک شما بسیار شخصی است. اگر می خواهید هندزفری باشید ، یک ساك لوازم نوزاد ایرانی یا

تجزیه و تحلیل کیف وسایل نوزاد - معایت و فواید ساک نوزاد

پیدا کردن بهترین سبک شما بسیار شخصی است. اگر می خواهید هندزفری باشید ، یک ساك لوازم نوزاد ایرانی یا کیسه مسنجر را در نظر بگیرید. از نظر ارگونومیک ، ما می دانیم کوله پشتی راحت ترین است زیرا وزن به همان اندازه بر دو شانه و پشت شما استوار است. با این وجود ، برای دسترسی به وسایل مورد نیاز خود باید کیف را از آن جدا کنید. روش دیگر ، با یک کیسه مسنجر ، می توانید کودک خود را در حالی که یک بطری را با دیگری بیرون می کشید ، در یک بازو نگه دارید. به علاوه ، یک تسمه کیف دستی مسنجر مناسب می تواند راحت باشد.
مواد

از آنجا که کیف پوشک شما به شکلی که نمی توانید تصور کنید آلوده می شود ، ما اکیداً پیشنهاد می کنیم کیفی را که تمیز و نگهداری آسان باشد انتخاب کنید. لنت های تمیز کننده بسیار جذاب هستند ، و مواد دافع آب و پارچه بیرونی مقاوم در برابر لکه مفید است. با این حال ، کیسه ای که می تواند در ماشین لباسشویی پرتاب شود ، رویای زندگی می کند. حداقل ، شما می خواهید کیفی را پیدا کنید که در داخل و خارج آن تمیز شود. همیشه در هنگام مراقبت از کیف خود به دستورالعمل های سازنده مراجعه کنید تا به ماندگاری و ظاهر آن کمک کند.
Petunia Pickle Bottom City Carryall ضد آب است و در برابر لکه مقاوم است.


کیف نوزاد مادرکر در نتیجه ضایعاتی که اغلب در آنها حمل می شود ، از رشد میکروب مستعد هستند. برای مقابله با این رشد ، برخی از شرکت ها کیف هایی را ایجاد می کنند که شامل Agion ، یک ضد میکروبی است. این ماده مفید است زیرا باعث گسترش و رشد این میکروب ها می شود. Agion گهواره ای به گهواره است ، که به معنای سالم برای شما و محیطی است که آن را نیز خنک تر می کند. یک کیف سازگار با محیط زیست می تواند یک مزیت باشد. زیرا وسایل کودک درون کیسه می رود و نوزادان همه چیز را در دهان خود قرار می دهند ، شما باید به دنبال مواد سالم باشید یا در معرض مواد شیمیایی را محدود کنید.

ما استفاده از پلاستیک پلی وینیل کلراید (PVC) (با نام وینیل) را در کیسه های پوشک توصیه نمی کنیم. PVC می تواند یک پلاستیک نرم باشد که به طور معمول در فضای داخلی یک کیف پوشک یا تعویض لنت های پد مشاهده می شود. این ماده به ایجاد یک سطح مقاوم در برابر آب و انعطاف پذیر کمک می کند. PVC عالی به نظر می رسد ، درست است؟ متأسفانه PVC کامل نیست.

برای نرم ساختن PVC ، پلاستیسایزرها نیز با نام فتالات شناخته می شوند و به مخلوط اضافه می شوند. نگرانی در مورد اثرات سلامتی قرار گرفتن در معرض پلاستیک سازها وجود دارد. PVC نرم نیز از نظر دوام وجود دارد ، زیرا اغلب به مرور زمان ترک می کند ، به خصوص اگر در معرض دمای سرما و نور خورشید قرار داشته باشید. به علاوه ، PVC نرم دارای بوی شیمیایی قوی است. ما دوست نداریم از محصولاتی با بوی شیمیایی قوی پیرامون کودک و نوزاد در حال رشد استفاده کنیم. در حقیقت ، کارگروه محیط زیست دارای اطلاعات زیادی در مورد پلاستیک سازها و پیامدهای احتمالی قرار گرفتن کودکان در برابر آنها است. "به طور کلی ، اتحادیه اروپا بسیاری از پلاستیک سازها را برای استفاده با موارد احتیاط ایمن می داند که از آنها در وسایل کودک استفاده نشود." در حالی که موضوع اثر پلاستیک سازها شیمیایی بر سلامت بسیار پیچیده است ، گزینه های بدون PVC در دسترس است.

ویژگی ها و لوازم جانبی

ویژگی ها و لوازم جانبی یک
قیمت کیف نوزاد کوکالو می تواند بر تجربه کلی شما در مورد کیسه تأثیر بگذارد. امکاناتی مانند نگهدارنده بطری های عایق بندی شده ، بندهای راحت و شانه ، کلیپ های کلیدی و پا های کیف می توانند روال معمول شما را بر اساس طرح ساده یا چالش برانگیز جلوه دهند. در حالی که شما می توانید لوازم جانبی subpar را با مواردی که دوست دارید جایگزین کنید ، یک کیسه پوشک که از ابتدا آن را دریافت می کند می تواند تفاوت بزرگی در تجربه شما ایجاد کند.

قبل از خرید امتحانش کنید

آخرین توصیه ما این است که قبل از خرید آن را امتحان کنید. یا از یک خرده فروش با یک سیاست بازگشت ساده مانند آمازون بخرید. ملزومات خود را بردارید ، آنها را بسته بندی کنید و ببینید که چه احساسی دارد. به جستجوی موارد بپردازید و ببینید که آیا می توانید آنها را به طرز فجیعی پیدا کنید. بررسی کنید که گزینه های ذخیره سازی اجازه می دهد تا اقلام اغلب استفاده شده به راحتی در دسترس باشد. کیف را امتحان کنید تا ببینید آیا کاملاً بسته بندی شده راحت است یا خیر.
نتیجه

یک
ساك لوازم نوزاد دوقلو  که کاربردی ، راحت و با دوام است می تواند تفاوت زیادی در زندگی روزمره شما ایجاد کند. انتخاب کیسه ای که نیازهای شما را با اتاق رشد کند ، بسیار طولانی خواهد بود تا به شما کمک کند سالهای پوشک خود را تا حد امکان روان کنید. اکنون که می دانید چه چیزی را جستجو کنید و چه چیزی را ممکن است حمل کنید ، همچنین جوانب مثبت و منفی هر محصول است ، ما معتقدیم که می توانید برای تحقق اهداف خود یک کیف پیدا کنید.

+ نوشته شده در  سه شنبه 5 آذر 1398ساعت 22:51  توسط جعفری