سریع ترین راه های خرید ساک لوازم کودک

نحوه بسته بندی ساک لوزام نوزاد ایرانی (4 نکته و ترفند ساده) آیا شما برای یافتن پستانک کودک خود ،

نحوه بسته بندی کیف لوازم نوزاد (نکات و ترفند ساده)

نحوه بسته بندی ساک لوزام نوزاد ایرانی (4 نکته و ترفند ساده)

آیا شما برای یافتن پستانک کودک خود ، به مدت پنج دقیقه از پوشیدن پوشک پوشک خسته شده اید؟ آیا همیشه به نظر می رسد که یک گردباد فقط کیسه پوشک شما را پشت سر گذاشته است؟ می دانم ، من هم آنجا بوده ام.

داشتن یک کیف پوشک سازمان یافته می تواند باعث صرفه جویی در وقت ، مکان و دردسر شما شود. اما چگونه می توانید همه چیز را که نیاز دارید در حالی که هنوز کیسه خود را مرتب نگه دارید بسته بندی کنید؟

من نکاتی در مورد کیف بزرگ پوشک ، کیسه های پوشک مورد علاقه سازمانم و دقیقاً آنچه را که باید در کیف خود نگه دارید به اشتراک می گذارم. شما چهار قدم ساده برای داشتن یک کیف پوشک کاملاً بسته بندی شده را یاد خواهید گرفت. می دانم که شما آماده هستید ، بنابراین اجازه دهید کار را شروع کنیم!

ترفندهای سازمان کیسه پوشک

در اینجا برخی از نکات و ترفندهای مربوط به سازماندهی
کیف لوازم نوزاد کارترز مورد علاقه من آورده شده است.

    آن را حداقل نگه دارید زیرا هرچه بیشتر بسته باشید ، ساماندهی آن سخت تر خواهد بود.
    یک کیسه با محفظه های زیادی از جمله جیب های بیرون تهیه کنید.
    پستانک را در یک ظرف غذای کودک نگهداری کنید.
    برای لباس های پوستی و پوشک از یک کیسه خیس و خشک یا کوله پشتی سگ کوچولو استفاده کنید.
    کیسه ای را با یک پد تعویض وصل کنید.
    از یک سیستم تشکیل پرونده استفاده کنید.
    سیستم پرونده SNAP Sugar: این سیستم فیلترینگ قابل تنظیم و استفاده آسان است. این خودرو با پنج بخش مختلف و در اندازه های مختلف ارائه شده است. در هر بخش یک برچسب با کیفیت بالا نیز وجود دارد که می توانید آنرا تغییر دهید. نکته جالب این است که بخش ها به صورت حلقه ای قرار می گیرند ، بنابراین اگر نمی خواهید لازم نیست از هر پنج مورد استفاده کنید. شما می توانید در صورت لزوم حذف کنید.
    کیف های مش یا موارد مداد همچنین سازمان دهنده کیسه های پوشک بزرگ را ایجاد می کنند و می توانید برای یافتن آسان آنها را کدگذاری کنید (1).
    کیت های مختلف درست کنید ، آنها را در خانه خود ذخیره کنید و فقط در صورت نیاز آنها را بسته بندی کنید. به عنوان مثال ، می توانید یک کیت تابستانی با کرم ضد آفتاب ، کلاه آفتاب و اسپری اشکال ایجاد کنید. شما همچنین می توانید یک کیت رستوران ، پر از وسایل کودک ، غذای کودک و یک پلاک درست کنید.
    در صورت امکان از اندازه های نمونه استفاده کنید. نمونه های کاملی از کرم پوشک ، دستمال مرطوب بچه ، لوسیون کودک و ضد آفتاب را در اختیار شما قرار داد ، بنابراین من این موارد را برای کیف پوشک خود رزرو کردم تا کمی فضای خود را ذخیره کنم.
    وسایل موردنظر را در اتومبیل ذخیره کنید. من دوست دارم پیراهن اضافی را برای خودم در اتومبیل نگه دارم ، در صورتی که کودک بهم زد یا به من فشار داد. همچنین در زمستان همیشه یک پتو سنگین یا 2 در ماشین نگه می دارم. با بزرگ شدن کودک ، می توانید شروع به ذخیره تغییر لباس در ماشین کنید و فضای کمی را در کیف پوشک خود خالی کنید.

آسان ترین
ساك لوازم نوزاد ارزان برای سازماندهی

انتخاب بهترین کیف پوشک در سازماندهی خود بسیار طولانی خواهد بود. تعداد زیادی جیب خارجی و داخلی ، یک جیب (ع) عایق بندی شده و یک پد متغیر متصل ، کیف شما را کاملاً بسته بندی می کند.

شما همچنین برای سالهای آینده از این کیف استفاده خواهید کرد ، به خصوص اگر شما قصد داشتن چندین بچه را دارید ، بنابراین بد نیستید که چمدان بزنید و سرمایه گذاری در یک کیف سنگین انجام دهید ، مقاوم در برابر ساییدگی.

در اینجا برخی از کیف های پوشک مورد علاقه سازمان من:

 سیستم سازمان دهنده هوشمند Graco Gotham
اگر طرفدار کوله پشتی هستید ، Graco Gotham Smart گزینه خوبی برای شماست.

شیک ترین نیست ، اما عملی است.

این کیف پوشک دارای جیب های مخصوص ذخیره سازی جداگانه ای است ، از جمله می توان به یک دستگیره پاک کننده خارجی برای دسترسی آسان اشاره کرد.

جیب زیپ جلویی یک محفظه خوب برای مامان ، کیف پول ، کلید ، تلفن و ضدعفونی کننده دست شما ایجاد می کند و همچنین دارای یک پد تعویض پوشک است.

کیسه مسنجر شخص عزیزم

همچنین شیک ترین کیسه ها نیست ، اما یکی دیگر از موارد مهم شما با استفاده از این کیف عاشق و احساس راحتی خواهد کرد.


کیف نوزاد ایرانی خوب هستند زیرا شما به همه چیز دسترسی دارید بدون اینکه مجبور شوید کیف را از بین ببرید.

Diaper Dude Messenger شامل سه جیب بیرونی بسته است که کاملاً مناسب برای دستمال مرطوب ، مواد غذایی ، کتابخانه ، و یا حتی کیف پول شما است.

همچنین یک جیب بطری الاستیک قابل دسترسی و یک پد تعویض شده نیز وجود دارد.

+ نوشته شده در  سه شنبه 5 آذر 1398ساعت 22:58  توسط جعفری